צפו: פציעה מדאיגה לאוחנה, שנלקח לבדיקות

קשר בית"ר, שבעבר קרע את הצולבת, נפגע בברך ונאנק מכאבים. רוני לוי הופתע: "האדום של זהבי תופס בליגה?". אדרי: "חלום שהתגשם"

תומר לוי ושירי אלג'ם  18.08.19 - 21:39
תחילת כתבה

מכה לבית"ר ירושלים: מיכאל אוחנה, שבעבר קרע את הרצועה הצולבת בברך שמאל, נפגע הערב (ראשון) בצורה מדאיגה בברך ימין ונאלץ לסיים את חלקו בחצי גמר גביע הטוטו כבר בדקה ה-28. הקשר, שרק הקיץ הגיע למועדון מהבירה, נלקח לבדיקות בבית חולים שערי צדק.

אוחנה ירד לדשא בכאבים באזור הדקה ה-25, זאת לאחר מאבק על כדור עם מגן הפועל ב"ש עמית ביטון. חשוב לציין כי ביטון לא פגע בקשר בית"ר ירושלים. לאחר מספר דקות בהן טופל בעודו נאנק מכאבים, אוחנה הורד מהדשא לכיוון חדר ההלבשה, תוך שהוא על סף דמעות. "אנחנו מקווים שזה לא משהו חמור, הוא יעבור את הבדיקות ואני מקווה שזה לא משהו רציני", אמר מאמנו, רוני לוי.

על הניצחון והעלייה לגמר גביע הטוטו הוסיף המאמן: "בית"ר תמיד שואפת להכי טוב שאפשר, אני כמאמן משתדל לשמור על פרופורציות מסוימות. אני ידוע מה עבר על בית"ר בשנה שעברה, עשינו חיזוק מסיבי והקבוצה נראית טוב מאוד, אבל להשיג תארים זו דרך מאוד ארוכה. יש תקופות טובות ויש פחות, לפחות במפעל הראשון הגענו לגמר, לא אגיד שזה הישג אבל יפה כשלעצמו.

אני נמצא עם הקבוצה והיא נראית טוב גם באימונים. יש הרבה שחקנים איכותיים, לפעמים צריך שדברים יסתדרו. נצטרך שלא יהיו פצועים, לנצח משחק ראשון וליצור רצף, זה הרבה דברים שצריך שיקרו יחד. אנחנו רוצים לנצח את המשחקים הראשונים וללכת משחק אחר משחק".

בית"ר וב"ש יפגשו גם במחזור הפתיחה של הליגה: "אני מאוד מקווה שניראה כך, ב"ש קבוצה חזקה מאוד עם המון כלים וזו משימה מאוד קשה. יש לנו שבוע להתכונן ונעשה את המקסימום".

המאמן דיבר גם על האדום שספג אור זהבי והפתיע: "האדום תופס לליגה? זו הפעם הראשונה שאני שומע את זה, יש לנו בעיה קשה פה. נמצא פיתרון ונשחק עם 11 שחקנים. אנחנו מחפשים בלם, יש לנו קבוצה מאוד איכותית ונחפש שחקן איכותי. אנחנו רוצים להיות בטוחים ולא לעשות טעויות".

גיבור הניצחון שלום אדרי, שהחליף את מיכאל אוחנה, והיה אחראי לשני שערים, אמר: "אני לא כוכב, רק השנה עליתי מליגה א' אחרי 4 עונות. אני מנסה לתת 100 אחוז באימונים וכשאקבל הזדמנות אתן 200 אחוז על המגרש. תמיד האמנתי שאני יכול לעשות את זה, גם בליגה א'. הגשמתי חלום היום, לכבוש בטדי. אבוא צנוע כמו תמיד ואדבר על המגרש".

"השירה של הקהל? חלום שהתגשם, צמרמורות, אבל זה גביע הטוטו בסך הכל. אני מקווה שגם ישירו לי בליגה. אני מאמין שאעבוד קשה באימונים ואקבל את הצ'אנס".

אדרי דיבר על הפציעה של אוחנה: "מיכאל חבר טוב. קודם כל אני שולח לו רפואה שלמה, שיחזור כמה שיותר מהר. היה קשה לראות אותו כך ואני מאחל לו לחזור כמה שיותר מהר למגרשים".