"החתמה מצוינת לחיפה, יחזור לבמה המרכזית"

מאמן אוסטרליה על סיינסברי. בגלל ששהה בארץ ייעדר מכווית?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.08.19 - 10:50
תחילת כתבה

החתימה של טרנט סיינסברי במכבי חיפה הביאה איתה מבול של ספורלטיבים עוד לפני שעלה לכר הדשא במי עופר בפעם הראשונה, אבל כעת מסתבר שלא רק בארץ מדברים על הבלם המוכשר. הבוקר (שישי) מאמן נבחרת אוסטרליה, גראהם ארנולד, התייחס לחתימה של סיינסברי בשורות הירוקים בראיון שהעניק לתקשורת המקומית. וגם: על הבעיה החדשה שניצבת בפני בלם הרכש של מכבי חיפה.

"האלטרנטיבה, ברמה הזאת, הייתה לשבת על הספסל של פ.ס.וו איינדהובן או לחלופין לא להיות חלק מהסגל ולצפות בחבריו מהיציע, אז המהלך הזה הוא בסך הכל הגיוני. הוא לא שיחק בפ.ס.וו, הוא לא קיבל הרבה זמן במה בשנה שעברה. זה הכל כדי לחזור להופיע בבמה המרכזית שוב. העובדה שהוא הולך לשחק שם כל שבוע מחדש, גורמת לי לצפות שטרנט יעלה את המשחק שלו לרמה חדשה לגמרי", הסביר ארנולד את בחירת הבלם.

"בשביל מכבי חיפה זו החתמה מצויינת", המשיך המאמן. "גם בשבילנו כנבחרת זה מהלך טוב, זו קבוצה טובה, מועדון גדול בישראל. הכדורגל שם משתפר והופך לחזק יותר בשנים האחרונות".

בתוך כך, נבחרת אוסטרליה צפויה לצאת למשחק חוץ נגד כווית בשבוע הבא, אלא שסיינסברי עלול להישאר בבית, שכן דרכונו הוחתם בישראל וזה צפוי להקשות עליו להיכנס למדינה. כידוע, כווית לא מכירה בישראל ומונעת כניסה של ישראלים או כל מי שטייל בארץ למדינתה, אם כי חבריו של הבלם לנבחרת בטוחים שהוא יגיע איתם למשחק בסופו של דבר. "אני בספק. אני מכיר את הסוכן שלו ואני יודע שכבר דיברו איתו על זה, הכל יהיה בסדר", אמר בביטחון ארנולד.