בהפועל חיפה מרוצים: "העיר נשארה אדומה"

בוזגלו ייבדק. ורמוט: "טוב שידענו לגמור את הדרבי בתיקו"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.09.19 - 08:02
תחילת כתבה

הסטטוס קוו בכרמל נשאר: עוד דרבי עבר והפועל חיפה לא הפסידה למכבי חיפה. אוהדי האדומים היו מרוצים מאוד לאחר ה-0:0 בדרבי, כמו גם אנשי המועדון: "העיר נשארה אדומה וזה מה שחשוב, בפעם הבאה מכבי חיפה תצטרך להתאמץ יותר".

הרגע המרגש במשחק התרחש במחצית השנייה כאשר מהראן לאלה רשם הופעת בכורה מחודשת בליגה וזכה לקול תשואות 6,000 האוהדים האדומים שהגיעו למשחק. לאלה התרגש מאוד מהחיבוק לו זכה. החלוץ הוותיק נכנס במקום אלמוג בוזגלו שנפצע בכתפו. הקשר קיבל טיפול במקום ע"י הצוות הרפואי והתבקש לנוח, הוא עשוי להיבדק כדי לשלול חבלה.

חיים סילבס עלה במערך של שלושה בלמים ותחילה הצליח להביך את ההגנה של מכבי חיפה, אך הניסיונות של שחקני הפועל חיפה לא מדוייקים. ברוב דקות המשחק האדומים התגוננו, אך עמדו טוב ופעם אחר פעם הדפו את ניסיונותיה של היריבה העירונית.

חוליית ההגנה, עליה ניצח יסמין בוריץ' מהשער, רשמה משחק טוב, גם פרנסיסקו ג'וניור רשם משחק מצוין, אבל מעל כולם בלט גילי ורמוט שאמר לאחר המשחק: "אני מרגיש מצוין, אני מרגיש שאני צריך להוביל את הקבוצה הזו, וזה מה שאני מנסה לעשות כל הזמן שאני על הדשא".

קפטן הפועל חיפה התייחס לכך שהשושלת האדומה נמשכת: "זה יותר לתקשורת ולאוהדים אני פחות מתעסק בזה. רצינו לבוא לפה ולנצח כי זה דרבי וזה משחק חשוב בליגה ולשמח את הקהל שלנו, לצערי לא ניצחנו, אבל לא היינו מספיק טובים. אני חושב שתיקו זו תוצאה משקפת".

"כשיש לך מומנטום אתה צריך להכות, היינו קרובים אבל לא מספיק טובים בפעולה האחרונה", ניתח הקשר. "בחצי שני יותר הסתגרנו ובאנו אחורה, צריך לעבוד על יותר ליזום, אבל זה היה משחק של תיקו וטוב שידענו לסיים את זה בתיקו".

הפועל חיפה יוצאת לפגרה עם ארבע נקודות כשאחריה היא תפגוש את בית"ר ירושלים. "יחסית מרוצים, ניצחון ותיקו היום בדרבי יחסית בסדר גמור, נתכונן לבית"ר לטדי ותהיה חוויה", אמר הקשר.