החיזוק כבר פה: ספירובסקי סיכם עקרונית בהפועל ת"א

הקשר הצפון-מקדוני, שנמצא עם נבחרתו בישראל, צפוי לחתום לעונה עם אופציה לאחר שהאדומים יגיעו להסדר עם פרנצווארוש על סכום ההעברה. במקביל, ניסו אביטן ממשיך לחפש חלוץ זר, וגם דוס סנטוס על הפרק. לעאבד הוצע פיצוי של 150 א' דולר עבור עזיבה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  04.09.19 - 07:20
תחילת כתבה

קשר נבחרת צפון מקדוניה, סטפן ספירובסקי, סיכם עקרונית את תנאיו בהפועל תל אביב. האדומים הציעו לשחקן חוזה לעונה אחת, עם אופציה לאחת נוספת. הדבר שנותר לסגור הוא סכום ההעברה שתקבל קבוצתו פרנצווארוש, אבל במועדון העריכו שאם לא תהיינה הפתעות - העסקה תיסגר והוא יצטרף.

ספירובסקי בן ה-29, שנחת בישראל לקראת משחק נבחרתו באצטדיון טרנר ביום חמישי, אמור לשמש מחליפו של קלאודמיר פריירה, שקיבל הודעה כי הוא משוחרר ורשאי לחפש לעצמו קבוצה חדשה. הפועל ראשל"צ מהליגה הלאומית מעוניינת להחתים את הברזילאי, כשגם בהפועל חדרה גיששו לגבי הקשר - שמחזיק בחוזה לעונה נוספת בהפועל ת"א.

בתוך כך, כשבועיים לפני סגירת חלון ההעברות, ישנם סימני שאלה נוספים סביב הסגל של ניסו אביטן, שממשיך לחפש חלוץ זר וקיבל לשם כך תקציב של כ-200 אלף דולר. כפי שפורסם באתר, שמו של תומאש פקהארט עלה כמועמד, אך כרגע נראה שהחלוץ, ששיחק בעבר בהפועל באר שבע וכיום בלאס פלמאס מהליגה השניה בספרד, לא מעוניין לחזור לארץ. גם צירוף של בלם עומד על הפרק, כשבשלב הזה ישנם שני מועמדים עיקריים: מתן אוחיון, שהוא שחקן חופשי ואיתו כבר יש מגעים, ואליסון דוס סנטוס, שהוקפא מהסגל של מכבי חיפה.

בעניין אחר, בחודורוב מתקשים לקבל את התנהלותו של אחמד עאבד. לחלוץ, שקיבל הודעה כי הוא לא בתכניות המקצועיות כבר בתחילת הקיץ, הוצעו שתי אפשרויות בימים האחרונים: הראשונה, לקצץ 20 אחוזים בשכרו (מחזיק בחוזה לעוד שנתיים עם שכר של כ-180 אלף דולר), להישאר במועדון ולחזור להיות שחקן מן המניין; השניה, לקבל פיצוי של כ-150 אלף דולר ולעזוב.

בעוד במועדון היו משוכנעים כי ירצה להישאר ולהילחם על מקומו, עאבד הודיע כי הוא בוחר באופציה השניה, אך דרש סכום גבוה יותר- למעלה מ-220 אלף דולר, כך לטענת אנשי הפועל. נכון לעכשיו אין הסכמה בין הצדדים, ועל כן עאבד מתאמן בחדר הכושר ולא עם הקבוצה.