קרע חלקי לאיינבינדר. ייעדר שלושה שבועות

קשר בית"ר יחמיץ את הפועל חיפה וק"ש. ז'אורז'יניו יפרוש?

תומר לוי
תומר לוי  05.09.19 - 14:15
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים מנצלים את פגרת הנבחרות כדי לקבל החלטות בנוגע לסגל. אחת מהן נוגעת לז'אורז'יניו, שאם לא יעבור לבני יהודה - יוחלט להקפיאו. עדיין לא ברור אם בית"ר מתכוונת לצרף זר במקומו, אך בכל אופן, גם אם תישאר עם חמישה זרים, היא תקבל מענק כספי ממנהלת הליגות.

בבית"ר לא אהבו, בלשון המעטה, את העובדה שז'אורז'יניו לא הגיע להתרשמות בבני יהודה כפי שהיה אמור, ומקווים שהוא יעשה זאת כבר בימים הקרובים. בכל מקרה, אם יוסי אבוקסיס יחליט שהוא מעוניין בברזילאי, בית"ר תהיה חייבת להשתתף לפחות ב-50 אחוזים משכרו.

עם זאת, כלל לא בטוח שבני יהודה תהיה מעוניינת בז'אורז'יניו, שלא מתאמן באופן סדיר בגלל הכאבים בברך. הדבר מוביל לכך שאופציית הפרישה נראית מציאותית במיוחד עבור הברזילאי, שלא שיחק כבר מעל שנה וחצי. אך למרות זאת, בשלב זה הוא לא מוותר וממשיך לעבוד קשה כדי לנסות לחזור לעצמו.

קפטן הקבוצה דן איינבינדר שנפצע בהפסד להפועל רעננה, סובל מקרע חלקי בשריר הארבע ראשי. הקשר עבר צילום אולטרסאונד וייעדר בשלושת השבועות הקרובים. המשמעות: הוא יחמיץ בוודאות את המשחקים מול הפועל חיפה ועירנו ק"ש, כאשר למשחק מול מכבי ת"א יהיה בספק.

בנוגע לעמדת המגן השמאלי, בבית"ר ירושלים עדיין רוצים מאוד לראות את סאן מנחם מגיע לבירה, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. במועדון בטוחים שאם מכבי חיפה תצרף מגן נוסף, הם יוכלו לשים את ידם על מנחם. גם אורן ביטון מהפועל באר שבע עדיין על הפרק. נכון להיום, משה חוגג אומנם לא מאשר רכש נוסף, אבל ההערכה היא שאם בסופו של דבר יימצא שחקן אטרקטיבי, הבעלים ייתן את האישור להחתמתו.