הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זיקרי חתם בחדרה, גם ערן לוי בדרך

החלוץ עבר מהפועל ת"א. גם אחמד עאבד עשוי להצטרף

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.09.19 - 13:12
תחילת כתבה

הפועל חדרה מנצלת את הפגרה כדי לחזק את הסגל: החלוץ רועי זיקרי, שקיבל הודעה כי הוא רשאי לחפש קבוצה חדשה, עבר היום (חמישי) בהשאלה לחדרה וחתם על חוזה לעונה. "אני שמח מאוד שמגיע אלינו שחקן איכותי כמו רועי. שחקן עם היכולות שלו והניסיון שלו יכול מאוד לעזור לנו. מאחלים לו המון הצלחה, אין לי ספק שהוא ישתלב מצוין", אמר היועץ המקצועי אורן גולן.

במקביל לזיקרי, שחקן נוסף מהפועל תל אביב שעשוי לעשות את דרכו לחדרה הוא אחמד עאבד. בשלב זה החלוץ מתנגד לפתוח במו"מ, זאת מכיוון שבכוונתו להגיע לסיכום עם האדומים. אופציה שעלתה היא שעאבד יגיע לחדרה בהשאלה לעונה אחת.

שחקן נוסף שעשוי לחתום בקרוב הוא הוא לא אחר מאשר ערן לוי, ששותף היום ל-45 דקות במשחק אימון מול סקציה נס ציונה (חדרה הפסידה 1:0). לוי, תושב אור עקיבא, נחשב לחבר אישי של רבים מהנהלת הפועל חדרה - שנענו לבקשתו להצטרף לאימונים לשם שמירה על כושר. כעת, קיימת אפשרות ממשית שהקשר ההתקפי הוותיק (34) אף יחזק את הסגל של אורי גוטמן.

עם זאת, במועדון לא ממהרים לקבל החלטה בעניינו, בין היתר בשל העובדה שהוא שחקן חופשי ויכול לחתום גם אחרי סגירת חלון ההעברות. בינתיים, בחדר ההלבשה התקבל לוי בחום, וגם בקרב האוהדים הוא זוכה לתמיכה גדולה.

בתוך כך, במשחק בחן אורי גוטמן גם את הקיצוני הצרפתי, חוסיין זאוקוני, ואת הקיצוני הברזילאי, פיליפ פיים.

לצד ערן לוי, גם אסי גומא התייצב לאימון אתמול, זאת לאחר שבתקופה האחרונה התאמן בנפרד. החלוץ מחזיק בחוזה לעונה נוספת ומחפש כרגע אתגר חדש. בדומה ללוי, הקהל מחובר לגומא, שנחשב לאחד מבכירי שחקני הבית בעשור האחרון.

מי שכבר החל להיבחן בחדרה הוא היהודי-ארגנטינאי, מרטין קוזנייקא, שלפני מספר שבועות נבחן בסקציה נס ציונה. קוזנייק גדל  במחלקת הנוער של מועדון הפאר בוקה ג'וניורס ולאחר מכן שיחק גם בנוער של עירוני ק"ש.