דיווח: שני חלוצים צרפתים מועמדים לב"ש

עמנואל רבייר וקלארק אנסיקולו יגיעו? ממן כשיר לאשדוד, יחליף את קרייו. ניסיון להכשיר את בן ביטון

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.09.19 - 09:38
תחילת כתבה

לפני תום מועד ההעברות בישראל, הפועל באר שבע מנסה להמשיך להתחזק. שני שחקנים זרים צרפתים מועמדים לקבוצה מבירת הנגב, על פי דיווחים בתקשורת הזרה. הראשון הוא עמנואל רבייר, עליו פורסם בצרפת כי הוא עשוי להגיע לישראל. מדובר בחלוץ בן 29 שכיום נמצא ללא קבוצה, אך שיחק בעבר במץ, ניוקאסל, אוסאסונה, מונאקו וטולוז.

השני הוא קלארק אנסיקולו, צרפתי-קונגולזי, שמשחק כיום באטרומיטוס היוונית עם טל כחילה. גם הוא חלוץ אך יכול לשחק בכנף שמאל, ובעונה שעברה כבש שישה שערים בכל המסגרות.

בינתיים, בשורות טובות לברק בכר לקראת מ.ס אשדוד. הקשר חנן ממן החלים לחלוטין מהפציעה במפשעה שמנעה ממנו לפתוח את העונה והוא ישוב לסגל למשחק הליגה בראשון. לאחר שהחלוץ חוסה אנחל קרייו שוחרר ולאור העובדה שטרם הוחתם שחקן קדמי נוסף, חזרתו של ממן ל-18 תוכל לסייע מאוד למאמן הקבוצה.

בנוסף, היום (חמישי) ינסה בן ביטון להגביר את קצב האימונים בתקווה להיות כשיר למשחק הקרוב. ביטון סבל מרגישות בשריר ולכן שוחרר מסגל נבחרת ישראל, אך עבר בימים האחרונים סדרת טיפולים במטרה להכשירו למשחק. הקפטן עדיין בספק אבל במועדון אופטימים שיוכל לפתוח ולהמשיך את היכולת הטובה שלו מפתיחת העונה.

ההתלבטות המרכזית של בכר לקראת המשחק היא האם להשאיר את נאור סבג בהרכב או להסיט חזרה את קלטינס שפתח כמגן ימני לעמדת הקשר לצידם של מרוואן קבהא ועדן שמיר. מיגל ויטור ממתין להחלטת המועדון באשר לגובה הקנס שיינתן לו אחרי שאיחר לחזור לארץ מחופשה וטען לאי הבנה. בכל אופן במועדון מתכננים קנס סמלי בלבד.

בתוך כך, במועדון מבירת הנגב אישרו שג'ון אוגו בדק אפשרות לחזור אך נענה בשלילה. כפי שפורסם אתמול לראשונה באתר ערוץ הספורט. "אנחנו מחפשים שחקנים לחלק הקדמי", הבהיר גורם בקבוצה. שיר צדק ועמראן אלקרנאווי שחזרו להתאמן עם הקבוצה וכבר לא מתאמנים בנפרד לא יוזמנו לסגל. בבאר שבע עדיין מקווים שהשניים ימצאו קבוצה עוד לפני סגירת חלון ההעברות בשבוע הבא.