מכבי חיפה מסרבת להשלים את שכר אבו פאני

בחדרה מתקשים לעמוד בדרישות ומקווים שהרצון לדקות יכריע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.09.19 - 07:55
תחילת כתבה

מכבי חיפה אמנם נתנה אור ירוק למוחמד אבו פאני לצאת בהשאלה להפועל חדרה, אך כרגע שכרו מהווה מכשול, לאחר שהקבוצה מהכרמל מסרבת להשלים נתח גדול מחוזהו.

בפגישה בין אבו פאני ונציגיו לקבוצתו של אורי גוטמן, דרש שחקן הנבחרת הצעירה שכר חודשי של כ-30 אלף ש"ח נטו, סכום גבוה עבור המועדון החדרתי, וכרגע הפערים גדולים. בחיפה טענו כי הרצון של שחקן צעיר לשחק ולצבור דקות משחק אמור להיות זה שיכריע על חשבון הנושא הכלכלי, ולכן מאמינים שיחתום.

בינתיים, מכבי חיפה 'תקועה' עם חוזהו של איקוום אוטין. אחרי רישומו של ג'וש כהן כישראלי, לירוקים יש מקום בסגל לזר נוסף. עם זאת, מרקו בלבול לא חושב שהמגן הניגרי מוכן עדיין מבחינה מקצועית לדקות משמעותיות במדים הירוקים. הרצון במועדון היה היה להשאיל את השחקן לעונת התחשלות בקבוצה מהליגה הלאומית, אך הוא סירב.

"בינואר, הוא וסוכניו יצטרכו כנראה למצוא פיתרון", אמר גורם במועדון. בינתיים, אוטין שוב לא צפוי להתלבש למשחק בשבת נגד קריית שמונה, כמו גם יהב גורפינקל ושי בן דוד. במקביל, אליסון דוס סנטוס צפוי להשלים את מעברו לבני יהודה בימים הקרובים.
 
עוד בנוגע למחזור הקרוב, בלבול עשוי לשנות מערך ולפתוח עם רביעייה בהגנה. במקרה כזה, כאב הראש של המאמן יהיה איזה בלם להשאיר על הספסל מבין עאיד חבשי, עופרי ארד או טרנט סיינסברי. בנוגע לרכש האחרון, ז'אנדו פוקס, הקשר הקמרוני צפוי להירשם היום, אבל הרצון הוא להכניסו לקצב בהדרגה.