גורפינקל הושאל להפועל חדרה עד תום העונה

קדנציה שנייה למגן בקבוצה. סכנין ירדה בדרישותיה על הקשר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.09.19 - 19:14
תחילת כתבה

עם שער בודד ונקודה אחת במאזנה מאז פתיחת הליגה, הפועל חדרה ממשיכה במאמצים לחזק לסגל והיום (חמישי) היא הודיעה על שאילתו של יהב גורפינקל ממכבי חיפה עד לסיום העונה.

המגן בן ה-21 של מכבי חיפה ושל הנבחרת הצעירה שיחק בעונה שעברה כך שעבורו מדובר על קדנציה שנייה בקבוצה. לאחר חתימתו אמר גורפינקל: "שמח מאוד לחזור לקבוצה שהייתה הבית שלי בעונה שעברה. אני מרגיש פה בבית ומאמין שנוכל לעשות יחד עונה טובה. מצפה כבר לעלות למגרש ומחכה למפגש המחודש עם השחקנים והאוהדים של חדרה".

במקביל, הקבוצה של אורי גוטמן חידשה את ההתעניינות בשחקן הכנף של בני סכנין, פיראס מוגרבי, שנמצא בשלבי החלמה אחרונים וצפוי בעוד לשוב למגרשים בעוד כחודש. היורדת ללאומית דרשה כמיליון ש"ח במהלך הקיץ עבור שחרורו של השחקן, אך בהמשך ירדה בדרישותיה. בחדרה אופטימיים בנוגע לצירוף מוגרבי, שעשוי להגיע בהשאלה אם יאריך את חוזהו בסכנין, המסתיים בתום העונה.

שחקן נוסף שעשוי לחזק את החלק הקדמי של גוטמן הוא אחמד עאבד, שיעזוב את הפועל תל אביב ובחדרה פועלים לצירופו. שחקן נוסף מהאדומים שעשוי לעשות את המעבר צפונה הוא הקשר שי אליאס, מאחר שהמו"מ עם מוחמד אבו פאני תקוע בשלב הזה. בינתיים, מי שעזב את הקבוצה, הוא החלוץ יניב מזרחי, שעבר להפועל עכו מהליגה הלאומית.