חיפה שילמה לדוס סנטוס 70 אלף יורו כפיצוי

טירוף לקראת מכבי ת"א: כל הכרטיסים אזלו בתוך חמש דקות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.09.19 - 09:51
תחילת כתבה

אליסון דוס סנטוס קיבל 70 אלף יורו פיצוי ממכבי חיפה תמורת הסכמתו לוותר על חוזהו ולעבור לבני יהודה. במועדון הכתום מתל אביב ישתכר הבלם כ-9,000 יורו בחודש עד לסיום העונה.

הברזילאי לא היה בתכניות של מרקו בלבול מהרגע הראשון, והבין שכדי להאריך את הקריירה הוא יצטרך לוותר על לא מעט כסף. העובדה שמכבי חיפה סייעה לו בבעיות אישיות שהיו לו בתקופה האחרונה גרמה לו בין היתר גם כן לבוא לקראת המועדון.

בנושא אחר, אתמול (שלישי) נפגשו כמה שחקנים לערב גיבוש וצפייה בליגת האלופות. בקבוצה הדגישו שהעונה, בניגוד לתקופת ההולנדים מו אלאך ופרד רוטן, ישנה אווירה הרבה יותר טובה בחדר ההלבשה ומחוצה לו.

הטירוף בקרב אוהדי מכבי חיפה לקראת משחק הצמרת מול מכבי ת"א ניכר. בתוך חמש דקות מפתיחת המכירה לקהל החוץ, אזלו כל הכרטיסים שהוקצו לירוקים ו-4,000 אוהדים ילוו את הקבוצה בבלומפילד.

בלבול לא מתכוון לשנות מערך לפני המשחק הקרוב ביום שבת מול מכבי ת"א וימשיך עם שלושה בלמים. רז מאיר שוב צפוי לקבל קרדיט על חשבון ארנסט מאבוקה, ובמערך כזה סיכוייו של יאניק וילדסחוט לקבל דקות אינם גבוהים. כפי שפורסם אתמול לראשונה כאן בערוץ הספורט, ניקיטה רוקאביצה כשיר ויפתח.