קמארה נחת בארץ ויעבור בדיקות בהפועל ת"א

החלוץ צפוי להיות בסגל מול ב"ש. עאבד לא הורשה להתאמן

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  19.09.19 - 21:00
תחילת כתבה

החלוץ הגינאי בן ה-24, דמבה קמארה, נחת הערב (חמישי) בישראל על מנת להצטרף רשמית להפועל תל אביב. השחקן ששיחק בטרואה מהליגה השנייה בצרפת, התיר אתמול את חוזהו במועדון הצרפתי, זאת לאחר שקיבל הבטחה כי חוזהו בהפועל מובטח. הוא חתם לשנתיים (שנה עם אופציה) באמצעות סוכניו שלומי בן עזרא וגלעד קצב. במועדון האדום יוכלו להעביר את חוזהו בבקרה התקציבית מכיוון שהוא שחקן חופשי.

קמארה ירוויח כ-130 אלף דולר בשנתו הראשונה ובעונה השנייה, אם ישאר, שכרו יעלה לכ-165 אלף דולר. אחרי שבועות ארוכים של חיפושים אחר חלוץ, המאמן ניסו אביטן יכול לשחרר מעט אוויר. עכשיו השאלה הגדולה היא האם קמארה יצליח לרומם את האדומים המקרטעים על כר הדשא. לאחר שיעבור בדיקות רפואיות, החלוץ יתאמן ביום שישי עם הקבוצה והוא צפוי להיות בסגל במשחק מול הפועל באר שבע ביום שני.

למרות שקיבל הודעה שחוזהו מבוטל באופן חד צדדי, אחמד עאבד הגיע הבוקר למתחם האימונים של הפועל תל אביב. עם זאת, החלוץ לא הורשה להתאמן, נשלח הביתה וביציאה מהמתחם אמר: "באתי כרגיל לעבודה שלי, אבל לא נתנו לי להתאמן. אין לי בגדים בתא, אין לי כלום בתא".

כזכור, לחלוץ, שקיבל הודעה בתחילת הקיץ כי הוא לא בתכניות ולא הצליח להגיע להסדר מול ההנהלה על התרת חוזהו, נמסר מיד בתום חלון ההעברות כי הוא לא חלק מהקבוצה וכי עליו להחזיר את רכבו. הוא אף הוצא מקבוצת הווטסאפ של השחקנים.

עורך דינו של עאבד, אייל אברמוב, כבר עומל על כתב התביעה, שאותו יגיש בתחילת השבוע. התביעה תהיה בגין אכיפת ההסכם, הכולל את כל הזכויות הכלכליות של השחקן וכן המקצועיות, כמו להתאמן עם הקבוצה הבוגרת. "אחמד עאבד שחקן של הפועל תל אביב והוא יגיע להתאמן כמו כל שחקן", אמר מקורב לעאבד.