הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הקיץ, אוסטרליה ואליפות: רוקביצה מדבר

החלוץ בראיון לפני מכבי ת"א: "שמח שנשארתי במכבי חיפה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.09.19 - 11:21

מקום ראשון בטבלה, מקום ראשון בטבלת הכובשים - אפשר להניח  כי ניקיטה רוקאביצה מרוצה מפתיחת העונה של מכבי חיפה ושלו. רגע לפני המשחק המרכזי של המחזור מול האלופה מכבי תל אביב, החלוץ התראיין לערוץ הספורט וסיפר על התחושות.

האוסטרלי דיבר על המו"מ עם הקבוצה במהלך הקיץ: "לקח קצת זמן, זה נורמלי עם איך שהלך המו"מ והאופציות שהיו מונחות לפניי. בסופו של דבר נשארתי ואני מרוצה מההחלטה שלי. תמיד הייתה מערכת יחסים טובה עם חיפה. לקח קצת זמן, אבל בסוף הגענו להסכמות וכולם היו מרוצים".

"המטרות האישיות שלי הן תמיד לעשות את הכי טוב, לעזור לקבוצה ולהשתפר כשחקן ולנסות לעשות את הכי טוב שלי בכל משחק. ברוב העונות הבקעתי בספרות כפולות", המשיך השחקן. "יכולים לקחת אליפות? אנחנו לא מסתכלים יותר מדי קדימה. אנחנו מתכוננים לכל משחק, לעשות את הכי טוב שאנחנו יכולים, להיבנות כקבוצה ולהתקדם".

על המשחק מול מכבי ת"א אמר: "המשחקים מול מכבי ת"א תמיד מיוחדים. תהיה אווירה נהדרת. נבוא מוכנים ואני מקווה שנשיג תוצאה טובה".

רוקאביצה דיבר על הנבחרת האוסטרלית: "הייתי בנבחרת מאז גיל 19, שבע שנים ברציפות. בשנים האחרונות לא הזמינו אותי יותר מדי. לפני הגביע העולמי היה מגיע לי להיות שם, אבל זו החלטה של המאמן. עשיתי את הכי טוב שאני יכול וזה לא תלוי בי. תמיד מיוחד לייצג את המדינה, אבל אני תמיד מתמקד במועדון קודם כל והשאר יבוא בעצמו".