אוהדים הגיעו לאימון מכבי חיפה והטריפו את השחקנים

הקהל הירוק חימם את האווירה לפני מכבי תל אביב וקראו: "רק בחיפה יש מכבי". מרקו בלבול לא תרגל הרכב, אך במועדון בטוחים שלא ישנה שיטה: "יילך עם האני מאמין שלו"

מוטי פשכצקי (צילום: מאור אלקסלסי)  20.09.19 - 10:47
תחילת כתבה

כמיטב המסורת לפני משחקים מול מכבי ת"א, אוהדי מכבי חיפה הגיעו הבוקר (שישי) לאימון המסכם של הקבוצה כדי לצבוע את כפר גלים בירוק, שרו לשחקנים, ועודדו אותם לקראת קרב הצמרת. משטרת חיפה שלחה ניידות כדי לשמור על הסדר.

"יש תחושה בקהל שמשהו טוב יכול לקרות העונה, אנחנו מרגישים את זה בכל צעד בעיר, אבל דיבורים לא יעזרו", תיארו את התחושות במועדון. אגב, ניידות יישלחו גם לבנימינה, למקום מגוריו של מנכ"ל המועדון אסף בן דב, בשל מידע מודיעיני לפיו ייתכן וגם היום, כמו בשבוע שעבר, יגיעו אוהדים להפגין מול ביתו.

באימון אמש, העדיף מרקו בלבול שלא לתרגל את ההרכב והחליף מדי פעם בין רז מאיר לארנסט מאבוקה, כשגם דולב חזיזה וז'אנדו פוקס קיבלו מדי פעם את חולצת ההרכב. יאניק וילדסחוט, שבהנהלה ישנם גורמים הקוראים לבלבול לתת לו הזדמנות להוכיח את יכולתו, לא תורגל וישולב בהתאם לתוצאה ולצרכים.

"מרקו לא ישנה לא שיטה ולא הרכב. הוא יילך עם האני מאמין שלו לא משנה מה יקרה", אמרו בסביבתו של המאמן. איקוום אוטין שוב לא ייכלל בסגל כמו גם רמי גרשון, שסובל מדלקת בשרירי הבטן וצפוי לחזור באופן מלא רק אחרי פגרת הנבחרות באמצע החודש הבא.

הרכב משוער: גיא חיימוב; רז מאיר, טרנט סיינסברי, עופרי ארד, עאיד חבשי, סאן מנחם; נטע לביא, יובל אשכנזי, צ'ארן שרי; ניקיטה רוקביצה, ירדן שועה.