דראפיץ': "פנדל? הטענות רק לעצמנו"

מאמן נתניה לא התלונן. בצ'יראי התעמת עם אוהד בסיום

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.09.19 - 20:24
תחילת כתבה

מכבי נתניה כבר נגעה בניצחון שני העונה, אבל עמוק-עמוק בתוך תוספת הזמן נשרק כדור עונשין מ-11 מטרים לחובתה - אותו עומר פדידה מהפועל כפר סבא ניצל כדי לקבוע 2:2 דרמטי וחלוקת נקודות ב"דרבי" בין שתי קבוצות השרון. יש לציין, כי הפנדל שנשרק לטובת הירוקים היה שנוי במחלוקת - הוא גם נשרק דקה-שתיים אחרי שהסתיים הזמן שהוסיף תחילה שלומי בן אברהם, וקיים היה ספק גם לגבי העבירה של אלמוג כהן.

בתוך כך, בסיום התעמת חלוץ נתניה פאטוס בצ'יראי עם אחד האוהדים, ואף נפוצה שמועה באצטדיון כי השחקן ירק על אוהד. אוהד אסולין, שופט ה-VAR, צפה באירוע מכל הזוויות האפשריות - ולא זיהה יריקה של בצ'יראי, ולכן האחרון לא הורחק (כידוע, ניתן להוציא כרטיס אדום לשחקן גם בסיום משחק).

"זה מאכזב, אבל היינו יכולים לגמור את המשחק עוד קודם והטענות רק לעצמנו שלא החזקנו מעמד", התייחס סלובודן דראפיץ' למחלוקת וענה באלגנטיות. "חשבנו שהוא ישרוק לסיום לפני, אבל צריך לדעת להתמודד עם זה. אנחנו עכשיו קצת עצבניים, אבל צריכים כבר להתכונן למשחק ביום רביעי", הוסיף מאמן מכבי נתניה.

אלמוג כהן, שספק ביצע את אותה עבירה דרמטית, סיפר בסיום: "הרגשתי שלא היה פנדל, שנגעתי קודם בכדור - זה מה שאמור להכריע. אבל שרקו לפנדל וצריך לקבל את זה. לקחו לנו שתי נקודות, אבל אנחנו לוקחים מהמשחק הזה הרבה למשחק הבא".

מנגד, עומר פדידה, מי שהוכשל וגם כבש את שער השיוויון, אמר: "לעמוד לפני בעיטת פנדל בדקה ה-99 זה מלחיץ וגם מרגש. בשביל זה אנחנו משחקים כדורגל, זה נותן דרייב ואני שמח שנכנס. בתחושה שלי, הצלחתי לעבור את אלמוג, ואז הוא נגע לי ברגל ונפלתי. יש היום VAR, אז אין מה להתווכח על זה יותר מדי".