ניסנוב: "הפועל ת"א לא צריכה בעלים כמונו"

איציק ל-5 באוויר: "מאז שטביב עזב, איש לא רוצה לקנות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.09.19 - 14:59
הבעלים הגן על אביטן: "הוא עושה עבודה טובה" (צילום: אלן שיבר)
הבעלים הגן על אביטן: "הוא עושה עבודה טובה" (צילום: אלן שיבר)
תחילת כתבה

זו אמנם רק פתיחת העונה, אבל כבר ברור שבהפועל תל אביב משהו עמוק לא עובד. האדומים עדיין לא ניצחו משחק רשמי העונה, ובליגה הם מוצאים את עצמם אחרי ארבעה מחזורים עם שתי נקודות ליגה בלבד. מי שעומדים במרכז הביקורות הם הבעלים, איציק ושרון ניסנוב, והיום (רביעי) התראיין איציק ב"5 באוויר", על מנת להתייחס ולהבהיר את מצב הקבוצה.

"אני לא חושב שהפועל צריכה בעלים כמונו", הודה ניסנוב בכנות. "אנחנו לא בעלים אידיאלים, אבל כרגע אין אף אחד שרוצה לקנות את הפועל ת"א. אין לי מושג למה אין קונים, אבל מאז העזיבה של טביב אין קופצים על הקבוצה, יכול להיות שנצטרך לעשות בדק בית ולבדוק למה". האם יהיה מוכן לעזוב? "לא התאהבתי בתפקיד. אם יבוא מישהו שיתחייב לקנות את הפועל, ולהשקיע 50 מיליון ש"ח, אני מוכר. אם יבוא מישהו לתקציב יותר קטן, אבקש שיחזיר לנו את ההשקעה".

כמו כן, ניסנוב הרגיע את הרוחות באשר למאמן, ניסו אביטן: "ציפינו לפתיחה יותר טובה, אבל לא תמיד קורה מה שרוצים. אני חושב שניסו עושה עבודה טובה וצריך קצת סבלנות, אנחנו קבוצה עם 11-12 שחקנים חדשים. לא צריך לקפוץ למסקנות". כמו כן, הוא הכחיש את השמועות בנוגע לעתידו של המאמן: "אנחנו מסתכלים לאורך זמן, ולא על סמך ארבעה מחזורים. להיות פזיזים בכדורגל זה לא נכון, ואנחנו מאוד מרוצים מהעבודה של ניסו עד כה. בכל מקרה, עד המחזור העשירי לא נדון בעתידו".

באשר לשאלת התנאים, ניסנוב היה ברור: "ניסו קיבל כמעט כל מה שרצה. תקציב השחקנים שלנו לא קטן, ונושק ל-17 מיליון ש"ח. יכול להיות שנעשו טעויות, אבל זה חלק מהמשחק והוא מקבל יד כמעט חופשית". כמו כן, הוא מצא גם את נקודת האור: הקהל. "האוהדים נפלאים ב-99 אחוז. לא מכיר עוד קבוצה עם כזה אמון מצד הקהל, למרות כל חוסר ההצלחה. אני מתנצל בפני הקהל על איך שהקבוצה נראית, אבל שידעו שאנחנו כל הזמן נלחמים עבור ההצלחה של המועדון".