סיינסברי ינוח שבוע נוסף וייעדר מנס ציונה

בחיפה לא יסכנו את הבלם. סלליך יחזור בעוד כארבעה שבועות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.10.19 - 19:50
תחילת כתבה

במכבי חיפה לא מתכוונים לקחת סיכון: טרנט סיינסברי, שמתאושש מקרע קטן בשריר, לא ישחק בשבת מול סקציה נס ציונה וינוח שבוע נוסף; לטענת מרקו בלבול, הבלם זקוק לעוד כמה ימי מנוחה, והוא עלול להחמיר את פציעתו אם יעלה למשחק הליגה הקרוב. סיינסברי רצה לקחת חלק גם מתוך מטרה לא להיגרע מסגל נבחרת אוסטרליה שתתכנס בשבוע הבא.

סיינסברי סיפר לשחקנים במכבי חיפה כי יבקש לצאת למשחקי הנבחרת בכל מקרה, זאת כדי להיות עם חבריו ואף לעבור טיפולים. הוא ייעדר מהמשחק הראשון של אוסטרליה במוקדמות המונדיאל מול נפאל, אבל עשוי להיות כשיר להתמודדות השנייה נגד הרפובליקה הסינית.

מאוחר יותר, מכבי חיפה סיפקה עדכון מעניין בנוגע למצבו של סינטיהו סלליך. הקשר, שנעדר כשמונה חודשים, חזר לאימונים בהדרגה ואמור להיות כשיר בעוד כארבעה שבועות. רמי גרשון יחזור להתאמן אחרי פגרת הנבחרות הקרובה.

ירדן שועה, שחזר לאימונים אחרי השעייתו, עמד בפני ועדת משמעת אחר הצהריים. ההערכה היא כי החלוץ ייקנס בסכום המקסימלי - 8,000 שקלים - ויובהר לו כי במועדון לא יעברו לסדר היום על עבירות משמעת נוספות, ושהכוונה היא לסייע לו בכל שיצטרך ובתנאי שיתנהג במקצוענות. בלי קשר, שועה ישוב לסגל במשחק הקרוב, בעוד אקוים אוטין או שי בן דוד ייגרעו ממנו.

הניצחון על מכבי נתניה הוסיף המון ביטחון לשחקני מכבי חיפה ונראה כי ההרכב שניצח את הקבוצה מעיר היהלומים ימשיך גם במשחק הקרוב, למעט שינוי אחד, כשגיא חיימוב צפוי לשוב לשער על חשבונו של ג'וש כהן. אגב, רמי גרשון יחזור לאימונים מלאים אחרי פגרת הנבחרות.

כ-4,000 כרטיסים נמכרו עד כה לקראת המשחק בשבת באצטדיון המושבה מול נס ציונה. הצפי הוא לכ-7,000 אוהדי מכבי חיפה במשחק.