עומר דמארי לחבריו: "מוזר שאין לי מקום בסגל"

דגני ערך אימון חלקי, האוהדים ימשיכו במחאה נגד ההנהלה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  02.10.19 - 14:47
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר משחקה של הפועל תל אביב נגד בני יהודה

שחקני הפועל תל אביב חזרו היום (רביעי) להתאמן לאחר מנוחת החג והחלו בהכנות לקראת משחק החוץ מול הפועל רעננה בראשון. אחרי חמישה מחזורים ללא ניצחון, הלחץ בחודורוב כמובן גדול אבל במועדון מנסים להיצמד לחצי הכוס המלאה מהמשחק הקודם מול בני יהודה. המאמן ניסו אביטן גם אמר לחניכיו: "למרות שהתוצאה לא הייתה כמו שציפינו, הייתי מרוצה מחלקים גדולים במשחק". 

השאלה הגדולה היא האם עומר דמארי, שלא נכלל בסגל בשני המחזורים האחרונים, יהיה בין ה-18 של אביטן ביום ראשון. במועדון סיפרו שעד היום לא הייתה שיחה בין המאמן לבין השחקן לגבי הדחתו מהסגל. בחודורוב הבהירו כמה פעמים שמדובר בסיבה מקצועית בלבד, אבל שחקנים הופתעו מכך. לחבריו דמארי אמר: "מוזר שאין לי מקום בסגל, אבל אחרי כל השנים שלי בכדורגל אני כבר לא מתפלא מכלום. אמשיך להתאמן ולעבוד קשה". 

בתוך כך, סטפן ספירובסקי, שסיים את המשחק הקודם עם התכווצות שרירים, התאמן באופן מלא ויהיה כשיר למפגש עם הקבוצה של מנחם קורצקי. אוראל דגני, לעומתו, שפצוע במפשעה, ערך אימון חלקי בלבד והתלונן על כאבים. השחקן כמובן מקווה מאוד להיות כשיר גם לקראת צמד משחקי הנבחרת מול אוסטריה ולטביה, שאליהם קיבל היום זימון.

לעניין אחר. אוהדי הפועל תל אביב צפויים להמשיך במאבקם נגד ההנהלה במשחק מול רעננה. בשלב זה, בקהל מדגישים שמדובר במחאה שקטה, כלומר כזו שהיא רק במגרשים. אחרי שלא הורשו להכניס את השלטים הקטנים שהכינו למשחק מול בני יהודה (שעל חלקם כתוב "עבר מפואר, הווה מכוער"), האוהדים מתכננים להניף אותם ביום ראשון.

בנוסף, תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, החליט להעמיד את שרון ניסנוב לדין משמעתי בגין חילופי הדברים בינו לבין השופט אלי חכמון. הבעלים אמנם התנצל בסיום המשחק בפני חכמון, אבל הוא עדיין יועמד לדין מחר בשעה 17:00.