מתגאה בסטטיסטיקה: רעננה מחכה להפועל ת"א

במועדון אופטימיים לפני המפגש. וגם: חלוץ זר יגיע בינואר?

גיל לוין
גיל לוין  02.10.19 - 18:11
תחילת כתבה

הפועל רעננה חזרה הבוקר (רביעי) מחופשת החג לשגרת האימונים, לקראת המפגש עם הפועל תל אביב שייערך ביום ראשון באצטדיון המושבה. על אף שמנחם קורצקי משתדל להביע שביעות רצון ואמון בשחקניו, אין ספק שהלחץ מתחיל להראות אותותיו בעקבות פתיחת עונה שכוללת ניצחון בודד בחמישה מחזורים ו-4 נקודות בלבד מתוך 15 אפשריות.

בתוך כך, ברעננה מקווים להתאושש מול החבורה של ניסו אביטן, שעדיין לא הצליחה לרשום ניצחון העונה. במועדון מהשרון משדרים אופטימיות גדולה לקראת המפגש ואף מספרים על סטטיסטיקה העומדת לטובתם, לפיה הפועל תל אביב לא הצליחה לנצח את רעננה בליגה מאז פברואר 2016.

בעניין אחר, קרלוס ריבאס, שכזכור קרע את הרצועה הצולבת, הגיע למועדון על מנת להיפרד ולחתום על טפסים בירוקרטיים. החלוץ צפוי לעלות ביום חמישי על טיסה בחזרה למולדתו בקולומביה, שם יעבור את הניתוח לשחזור הרצועה. אשר אלון ימשיך לשלם לקולומביאני את שכרו העומד על כ-120 אלף דולר.

בינתיים ברעננה ייאלצו להתמודד עם ארבעה זרים בלבד, זאת מאחר שניתן להקפיא כרטיס שחקן רק במסגרת חלון ההעברות, מה שאומר שעד פתיחת החלון בחודש ינואר לא יוכלו לבצע שינויים בגזרה זו. במועדון מתכננים להנחית חלוץ זר במקומו של ריבאס עם פתיחת החלון. כרגע, ברעננה לא מעוניינים לחרוג ממגבלת חמשת הזרים (ניתן בעיקרון לצרף שחקנים חופשיים) ולהפסיד 300 אלף שקלים יקרים.