הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לא רק סולומון: גרינפלד בלט בליגת האלופות

השופט יזכה לשיבוץ יוקרתי נוסף. וגם: מבוכה גדולה באיגוד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.10.19 - 10:18

אוראל גרינפלד זכה לציון גבוה על ניהול המשחק בליגת האלופות בין לוקומוטיב מוסקבה לאתלטיקו מדריד ויקבל משחק נוסף בשלב הבתים של המפעל היוקרתי -  כך הודיעו הבוקר (חמישי) להתאחדות לכדורגל הישראלית. גרינפלד וצוותו מיועדים בשלב זה לשפוט במחזור הרביעי, אבל ייתכן שבסופו של דבר ישובצו למחזור השלישי.

בינתיים בארץ הדברים הולכים קצת פחות טוב עבור איגוד השופטים. כנס מקצועי שנקבע לשעה 17:50 ואמור היה להימשיך כשעה, התארך בכחצי שעה והשופטים שהגיעו במיוחד כדי לעבור מדידות משקל ואחוזי שומן במועד ב' לא מצאו את התזונאי במקום.

בהמשך התברר שהתזונאי, איתי זלמנסון, הוזמן למדידות אבל לא עודכן בחריגת הזמנים ונאלץ לעזוב. מדובר ב-11 מתוך 28 שופטים שלא עברו בדיקות משקל ואחוזי שומן כמתחייב בכל כנס מקצועי, לאחריו מקבל כל שופט מייל מסודר ובו נתונים עבור מקצה שיפורים. "אכן לא נערכה מדידה", נמסר מההתאחדות בתגובה, "זאת בשל בעיה בתיאום לוחות הזמנים. הבדיקה תבוצע כבר באימון הבא".

אגב, השבוע לא יצאה מהאיגוד הודעה לתקשורת לגבי החלטות שיפוט מהמחזור האחרון. "אני מקווה שלא מנסים להחביא", אמר אחד השופטים. בכנס אתמול יושב ראש הוועדה המקצועית, לירן וקסברגר, לא היה החלטי לגבי מספר החלטות מהמחזור האחרון, בעיקר אלו בין בני יהודה להפועל תל אביב.