"גלזר יכול ביום טוב לעצור את מכבי חיפה"

בנס ציונה בונים הערב על השוער, אקס הירוקים. טורה ייעדר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.10.19 - 12:03
תחילת כתבה

סקציה נס ציונה עדיין מחפשת ניצחון ראשון בליגת העל והערב (שבת, 19:00) היא תקבל הזדמנות נוספת להשיג אותו, אבל המחזור השישי זימן לה מבחן קשה במיוחד - מפגש עם מכבי חיפה, שנמצאת בכושר מצוין. אגב, המאמן עמיר תורג'מן חוגג היום יום הולדת 47, מה שנותן עוד קצת מוטיבציה לשחקנים שרוצים להעניק לו רגע ראשון של נחת העונה.

כדי לרשום הפתעה ו"על הדרך" ניצחון בכורה, מי שיצטרך להיות במיטבו הוא אחד שמכיר היטב את היריבה. מדובר בעומרי גלזר, שהושאל הקיץ לעולה החדשה ממכבי חיפה. "ביום טוב הוא יכול לעצור את חיפה", אמרו במועדון על השוער.

בתוך כך, מושאל נוסף מהירוקים, יונתן לוי, צפוי לפתוח בעמדת המגן השמאלי. סייקו טורה אמנם חזר מפציעה, אבל לא צפוי להיות בסגל למשחק, כמו גם אופיר מזרחי שקיווה אף הוא לשחק נגד האקסית. דייויד בויסן, שקיבל ביום חמישי אישור לשוב להתאמן, עשוי להיות בסגל לאור מיעוט בשחקני התקפה כשירים.

במועדון מרוצים מקצב מכירת הכרטיסים. כ-7,000 אוהדים של מכבי חיפה צפויים להיות באצטדיון, וההערכות הן ש-10,000 צופים בסך הכל יצפו במשחק מהיציעים.

הרכב משוער: עומרי גלזר; רומריק אטו, איתי עוזרי, דרייס וויטנס, פרנסיסקו דוטארי, יונתן לוי; סביין לילאיי, אלעד שחף, רז נחמיאס; רז שטיין (גיא בדש), עדן שרם.