בוזגלו לפני כיפור: "מבקש סליחה מהאוהדים"

קשר הפועל ת"א: "מגיע להם יותר". אין כוונה לפטר את אביטן, כעס במועדון על ה-VAR

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  07.10.19 - 21:05
תחילת כתבה

בהפועל תל אביב כבר הרגישו ביד את הניצחון הראשון העונה. האדומים של ניסו אביטן כבר הצליחו לחזור מפיגור, ואף להפוך את התוצאה, אבל בדקה ה-81 כארם ארשיד השווה, והותיר את הפועל עם נקודה בודדת, אחרי שסיימה ב-2:2 בלבד מול הפועל רעננה אמש (ראשון). הפספוס עורר תחושות קשות בקבוצה, כמו גם תסכול רב.

לאור המצב, מאור בוזגלו ניצל את יום כיפור המתקרב כדי לבקש סליחה. הקשר כתב באינסטגרם: "רגע לפני כיפור, אם פגענו במישהו במתכוון או שלא, זה הזמן לבקש מחילה. אני מנצל את הבמה כדי לבקש סליחה, קודם כל מאשתי והשמפחה שלי, שעומדים מאחוריי תמיד ועוברים ימים לא קלים, סובלים את המצב רוח שלי".

הקשר המשיך: "לי חשוב באופן אישי גם לבקש סליחה מהאוהדים שלנו. לא כי אנחנו לא מנסים ולא כי אנחנו לא רוצים, אלא רק בגלל שמגיע לכם לשמוח יותר, הרבה יותר. כולנו נעשה כל מה שצריך כדי לגרום לכם לחייך. חתימה טובה".

בסיום המשחק חלק מהשחקנים פשוט נראה שבור. שחקנים מסוימים התקשו לרדת מכר הדשא והבודדים שהלכו לקהל להודות על העידוד ספגו בוז צורם. שחקנים שלא שותפו מיהרו לצאת מהמגרש.  כמאה אוהדים המתינו לאנשי המועדון בצאתם מהאיצטדיון, אלא שניסו אביטן ושרון ניסנוב, אחד מהבעלים, יצאו מיציאה אחרת על מנת להימנע מחיכוך עם הקהל הזועם.

אוהדי הפועל קראו לניסו אביטן להתפטר מיד עם שריקת הסיום, ובפעם הראשונה העונה הקריאות הללו היו רמות והגיעו מרוב רובו של הקהל שנכח באיצטדיון. אביטן עצמו הבהיר בעמדת הראיונות שהוא מבין את הקהל, אך הוא לא מתכוון להרים ידיים וכי השחקנים מחוברים אליו והוא מאמין בקבוצה. יחד עם זאת, בסיום המשחק אביטן נראה היה מאוד כאוב. "ניסו לוקח ללב ומן הסתם מאוד כואב מאוד את מצב הקבוצה" אמרו בחודורוב.

חשוב להדגיש כי למרות שהאדומים עדיין ללא ניצחון העונה גם אחרי המפגש מול רעננה בהנהלת המועדון טענו כי אין כוונה להיפרד מאביטן וכי בשלב הזה הוא ממשיך בתפקידו.

בתוך כך, בדומה למשחקים קודמים גם הפעם בהפועל יצאו מאוכזבים משיפוט ה VAR  וטענו כי הגיע להם פנדל בדקה הראשונה בעקבות התיקול של אביחי ידין על אור אינברום. "לא הגיוני ששופט הולך להסתכל ב VAR על דבר כזה ולא שורק לפנדל, זה פשוט לא ייתכן, זה פנדל במאה אחוז. אם היינו מקבלים פנדל בדקה הראשונה, אולי כל המשחק היה נראה אחרת" אמר גורם במועדון.