קורצקי לשופטים: "כל שבוע דופקים אותנו"

תסכול ברעננה אחרי ה-2:2 עם הפועל. ג'אנח מאמן הנוער

גיל לוין
גיל לוין  07.10.19 - 08:10
תחילת כתבה

לא מעט אמוציות היו אמש (ראשון) על כר הדשא ובעיקר על הקווים ב-2:2 של הפועל רעננה מול הפועל תל אביב באצטדיון המושבה. איבוד יתרון בצל שאננות ופנדל לטובת היריבה שהוציאו את מנחם קורצקי מכליו, הביאו לתחושת החמצה גדולה במועדון מהשרון.

"אין ספק בכלל שאנחנו היינו טובים יותר, הגיע לנו לנצח את המשחק הזה", אמרו בתסכול בצוות המקצועי, "נכון, יש לנו אחריות גדולה כשאיבדנו ריכוז וערנות ושילמנו עליה כשספגנו, אבל פעם נוספת שהחלטת שיפוט מוזרה הכריעה עבורנו את המשחק", טענו.

מנחם קורצקי שזעם על ההחלטה להעניק בעיטת עונשין לקבוצה של ניסו אביטן, למרות בדיקת VAR, הורחק במהלך ההפסקה. המאמן התפרץ אל עבר צוות השיפוט כל הדרך בירידה אל חדר ההלבשה כשהוא טוען "כל שבוע השופטים דופקים אותנו". הדבר כמובן נרשם בדו"ח השיפוט ובתוך כך, את המשחק הבא מול הפועל חיפה, שייערך אחרי פגרת הנבחרות, יראה המאמן מהיציע.

בינתיים ברעננה משתדלים להתמקד בנקודות האור מהמשחק, שהגיעו בין היתר מכיוונו של עידו לוי שגם הפעם הציג משחק ראש נהדר וכבש בנגיחה את השער הראשון והמוקדם במשחק מבישול של דסה מהקרן. אגב, מדובר בשער השני של הבלם העונה, כשגם את הראשון כבש בנגיחה מול הפועל ת"א בגביע הטוטו.

כמו כן גם המחליפים יואב תומר וכארם ארשיד שעלו מהספסל גרפו מחמאות. ארשיד שעדיין משתלב בהדרגה לאחר שסבל מקרע באחת מרצועות הקרסול, כבש את השער הראשון שלו העונה, שער השוויון מבישול של תומר. ואין ספק שהשניים צפויים לגרום לקורצקי להרבה כאב ראש חיובי בחוליית ההתקפה.

לאחר פיטוריו של זוהר קמינסקי בסוף השבוע האחרון, הקבוצה מינתה במקומו למאמן קבוצת הנוער את יוסי ג'אנח.