הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תקדים: גרינפלד ינהל משחקים רגישים ביוון

האיגוד היווני פנה, בהתאחדות אישרו. חסן וירקוני קוונים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.10.19 - 07:11
(Getty Images)
(Getty Images)

פרסום ראשון. בעקבות פניית איגוד השופטים היווני לאיגוד השופטים הישראלי ובשל מערכת היחסים הטובה בין ההתאחדויות, השופט הבינלאומי הבכיר של ישראל, אוראל גרינפלד, ייחל מהחודש הבא לנהל משחקים רגישים ביוון.

הפנייה של היוונים נעשתה כבר לפני מספר ימים וכעת התקבל האישור מטעם ההתאחדות. מנכ"ל איגוד השופטים היווני, שנמצא בקשרי ידידות עם מנכ"ל האיגוד הישראלי יריב טפר, הסביר לאחרונה כי קיימת ירידה באיכות השופטים במדינתו וטען כי קיבל אישור מאופ"א להבאת שופט מחו"ל. היוונים נקבו בשמו של גרינפלד בלבד והסבירו כי הם מחפשים שופט בכיר מדרג A, שעבר השתלמות גם כשופט וידאו וניהל לאחרונה משחקים ברמות הגבוהות.

ע"פ ההסכם, האיגוד היווני יישא בתשלומים, לרבות טיסות ותשלום עבור משחק ושהות כמקובל. גרינפלד נכון להיום, עונה לקריטריונים והוא ייצא למשחקים רגישים יחד עם הצוות שמלווה אותו בליגת האלופות, הקוונים עידן ירקוני ורועי חסן. בהתאחדות אישרו את הידיעה והוסיפו שהנושא הועבר לאישור סופי.

גרינפלד שפט רק לאחרונה משחקים של ריאל מדריד ואתלטיקו מדריד בליגת האלופות ואמור לקבל לפחות משחק אחד נוסף בשלב הבתים במחזור הקרוב או בזה שיבוא לאחר מכן.