"אין מצב שחביב לא יעמוד על הרגליים"

מוטי אוחיון מדבר על מצבו של השוער ומודה: "לא יודע אם יש לו את הכוחות לחזור". צפו בכתבה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.10.19 - 14:02
תחילת כתבה

צפו בכתבה

בספורט, כמו בכל דבר בחיים, יש סיכונים רבים שצריך לקחת וחביב אוחיון חווה זאת על בשרו בצורה הכואבת ביותר. שוער הפועל חדרה, שנפגע בצורה קשה באחת מחוליות הצוואר, עדיין נמצא בשיקום כשעדיין לא ברור מה תהיה ההשפעה לטווח הארוך, אבל אבא שלו, מוטי, מנסה להיות אופטימי.

"אני יכול להסתפק בחמישים גביעים שיש לו ובכל הנחת האדירה שהוא הביא לי. קריירה באה, קריירה הולכת. אני גם מכין את עצמי לזה, אבל יש בי פינה שמייחלת, ועם כמות התפילות שהוא מקבל אין מצב שהוא לא יעמוד על הרגליים", הכריז מוטי אוחיון.

"לא רוצה להגיד שאנחנו קצרי רוח, אבל זו תחושה של אי ודאות שיכולה להוציא אדם מדעתו. אני יודע שאנחנו יוצאים למסע מאוד ארוך", סיפר מוטי אוחיון. "חביב הוא חבר שלי. אין בינינו יחסי אבא-בן, היינו חברים. הדבר הראשון שהוא אמר לחברים שלו, כשהוא הזעיק אותם זה לא להגיד לי. אחרי זה כבר לא הייתה ברירה. בשורת איוב. צעקתי".

"אני לא יודע אם יש לו את הכוחות. הפעם זה לא לחזור לשחק, הפעם זה לעמוד על הרגליים ובשביל שזה יקרה הוא יצטרך לעבוד קשה. אין לנו ברירה", הודה אוחיון. "כשהסתובבתי בדיכאון קראתי את התגובות והברכות. אני רואה את הכאב אצל האנשים, כאלה שלא מכירים אותו בכלל. אוהדי מכבי חיפה, הפועל באר שבע, בני יהודה, בית"ר ירושלים. פשוט מדהים. אני ממש אסיר תודה".