"רעננה לא נספרת בנבחרת, שיפתחו עיניים"

הזימונים לנבחרות הצעירות לא מספיקים לבעלים אשר אלון

גיל לוין
גיל לוין  13.10.19 - 07:32
גאה ומאוכזב גם יחד. אשר אלון (עודד קרני)
גאה ומאוכזב גם יחד. אשר אלון (עודד קרני)
תחילת כתבה

בצל התוצאות המאכזבות בליגת העל, הפועל רעננה קיבלה סיבה טובה לחייך. סגל הנבחרת הצעירה פורסם - ולא פחות מחמישה שחקנים של המועדון הקטן מהשרון מעטרים אותו: אור דסה, יואב תומר, בן סביר, עמית כהן והשוער הצעיר בליגה, אסף צור, זומנו לסגל של ניר לוין לקראת המפגש עם איי פארו במוקדמות היורו.

בהפועל רעננה הדבר הפך למסורת, בכל שנה לקבוצה ייצוג משמעותי בנבחרות הצעירות. אך מה שמפתיע ומעלה סימני שאלה רבים, היא ההתעלמות הגורפת בנבחרת הבוגרת מאותם השחקנים שכיכבו בנבחרת הצעירה.

"אם יש לנו כזאת נציגות בנבחרות הצעירות, למה זה נעצר בבוגרים?", תהה אשר אלון, בעלי הפועל רעננה, והוסיף: "משום מה הם לא ממשיכים את ההתקדמות הטבעית הזאת. השחקנים שלנו יכולים לתת ביטוי טוב יותר בנבחרת מאשר שחקנים אחרים שיש להם שם".

אלון המשיך ופירט: "קייס גאנם, למשל, שחקן לגיטימי לכל דבר, הוא יכול להתמודד עם הפיזיות והכח בנבחרת. מוזר גם שעידו לוי, הבלם שלנו, לא זומן, הוא יכול היה לתת הרבה יציבות ולהפוך לעוגן רציני בהגנה של הרצוג. בנבחרת הבוגרת פחות סופרים את רעננה, הסקאוטרים לא באים למשחקים שלנו. אני מקווה שיפתחו את העיניים בנבחרת הבוגרת".

על זימון השחקנים לנבחרת הצעירה אמר הבעלים: "זאת גאווה גדולה, שנים של עבודה בתוך מחלקת הנוער שמשתלמות. רעננה נותנת הרבה יותר הזדמנויות לצעירים מאשר כל קבוצה אחרת. דוגמא לכך הייתה במשחק האחרון מול הפועל ת"א, שבו שותפו שמונה שחקנים מתחת לגיל 22, מתוכם שישה צמחו במחלקת הנוער שלנו. אלה מספרים אדירים".