חברי הוועדה המקצועית לא קיבלו את שכרם

כעס על הסחבת. יו"ר האיגוד, תירוש: לא עובדים תחתיי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.10.19 - 08:23
תירוש. "נדרשו תיקונים בחוזה"
תירוש. "נדרשו תיקונים בחוזה"
תחילת כתבה

באיגוד קיוו שעם מינויה של רונית תירוש ליושבת ראש איגוד השופטים במקום של עוזי יצחקי ייצא הארגון לדרך חדשה, אבל לאחרונה עושה רושם מתחילות בעיות לצוף. בצל הביקורות על שופטי הווידאו והכעס מצד בעלים ומאמנים, לערוץ הספורט נודע שמרבית חברי הוועדה המקצועית לא קיבלו את שכרם מתחילת העונה, וזאת למרות שאנחנו נמצאים כבר מעל חודשיים וחצי מהמועד בו התחילה העסקתם.

על פי ההסכם, תקופת העסקה של אנשי המקצוע והשופטים היא מחודש אוגוסט עד חודש מאי וחלק מחברי הוועדה המקצועית טוענים שנכון להיום שכרם מולן במשך חודשיים. הסיבה, על פי גורמים בהתאחדות, היא שתירוש הגדילה בצורה משמעותית את מספר מקבלי השכר ואת גובה השכר וזאת ללא תיאום או תכנון מראש.

בתגובה מסרה תירוש כי חברי הוועדה המקצועית לא עובדים שלה והנושא בטיפול המנכ"ל: "אנשי הוועדה אינם עובדים תחתיי. מנכ"ל האיגוד ישב עם כל אחד על פרטי חוזהו. מי שחתם ללא שינויים בחוזה, קיבל את שכרו. מי שנדרשו שינויים בחוזה שלו (לבקשתו), נשלח החוזה המתוקן לאישור מנכ"ל ההתאחדות ומכאן העיכוב. אני מעריכה שמיד אחרי החג, כשכולם יחזרו לשגרה, תשולם המשכורת במלואה רטרואקטיבית. בכל מקרה, ביקשתי להוציא מקדמות אם יש עדיין בעיות כלשהן".

מההתאחדות נמסר בתגובה: "כל בעלי התפקידים מקבלים שכר, למעט בודדים, אשר נדרשו תיקונים בחוזיהם ובידיעתם".