עוואד צפוי לפתוח בהרכב מול בני יהודה

חלוץ מכבי חיפה יקבל את הקרדיט ב-11 לראשונה מאז מחזור הפתיחה. ארד וחבשי ימשיכו בהגנה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.10.19 - 11:10
תחילת כתבה

מרקו בלבול מתכנן שינוי בהרכב לקראת המשחק הקרוב של מכבי חיפה מול בני יהודה בליגה. מוחמד עוואד, שעלה מהספסל והרשים בניצחון האחרון 0:3 על עירוני נס ציונה עם שער ובישול, יפתח על חשבונו של יאניק וילדסחוט.

במהלך הימים האחרונים בהם קיימה מכבי חיפה אימונים ללא שחקני הנבחרת הבוגרת והצעירה, מרקו בלבול היה מרוצה מאוד מתפקודו של עוואד ומהרצינות שהפגין וצפוי, כאמור, לתת לו את חולצת ההרכב. החלוץ עלה מהספסל בשני המשחקים הקודמים, פעמים במקומו של ווילדסחוט ופתח פעם אחת בלבד בליגה, במחזור הפתיחה.

על אף שטרנט סייסבורי הגביר את האימונים ובדרך להחלים באופן סופי מהמתיחה ממנה סבל בשריר עושה רושם שבלבול ימשיך לתת אמון בצמד הבלמים שלו, עפרי ארד ועאיד חבשי במרכז ההגנה, בעוד האוסטרלי ימתין על הספסל. אגב הבלם עצמו אמר לחבריו שהוא יכול לשחק מחבינתו והוא מרגיש שהפציעה מאחוריו.

הירוקים נמצאים בעיצומה של אחת מפתיחות העונה הטובות ביותר שלהם בעשור האחרון, כשאחרי שישה מחזורים הם רחוקים רק נקודה אחת מהמוליכות הפועל באר שבע ומכבי תל אביב. ניצחון על בני יהודה ובמחזור הבא על הפועל כפר סבא עשוי לעלות את מכבי חיפה למקום הראשון מאחר שבמחזור הבא שתי המובילות ייפגשו ראש בראש. ההתרגשות בקרב הקהל הירוק ניכרת ו-18 אלף אוהדים הבטיחו את מקומם במשחק בשני.