קמארה נעדר מהאימון ונופה, דמארי יפתח

הפועל תערוך בירור לגינאי. החלוץ יהנה מההפקר מול כפ"ס

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  18.10.19 - 12:44
תחילת כתבה

כשהיא עדיין ללא ניצחון העונה, הפועל ת"א מקווה סוף סוף לשנות את מאזנה במפגש מחר (שבת) מול הפועל כפ"ס. ניסו אביטן יצטרך להסתדר ללא דמבה קמארה, שלא הגיע לאימון הבוקר אחרי שחזר ממשחקי נבחרת גינאה. במקומו יפתח עומר דמארי בהרכב, לאחר שלא היה בסגל הקבוצה בשלושת המשחקים האחרונים.

קמארה אמור היה להגיע לאימון, אך טען בפני אנשי הקבוצה שהוא התעכב בשל ענייני ויזה. בעקבות היעדרותו הוא לא יהיה בסגל למשחק ומעבר לכך, במועדון יערכו איתו בירור ואף וועדת משמעת בשל האיחור.

אביטן הודה אתמול במסיבת העיתונאים כי הוא מרוצה מיכולתו של עומר דמארי באימונים בשבוע האחרון. שינוי נוסף בהרכב יהיה חזרתו של מאור בוזגלו, שסחב פציעה בשני המשחקים האחרונים ועלה כמחליף, במקומו של אור אינברום, שנענש בעקבות בילוי לילי ולא יהיה כלל בסגל. ההדחה של הקשר מהסגל נובעת גם מהתנהלותו וגם בעקבות כך שלא התאמן באופן סדיר במהלך השבוע.

בתוך כך, אוהדי הפועל ימשיכו מחר במחאתם נגד ההנהלה. כזכור, במשחקים האחרונים האוהדים מפנים אצבע מאשימה לכיוון הבעלים ומראים זאת ע"י שלטים דוגמת "עבר מפואר הווה מכוער". 

הרכב משוער: יואב ג'ראפי, עידן כהן, איעד אבו עביד, רז שלמה, מרווין פירסמן, סטפן ספירובסקי, עמנואל בואטנג,  עומרי אלטמן, מאור בוזגלו, פרנסיס קיירמה, עומר דמארי