"ההיעדרות של בצ'יראיי לא משמעותית"

חדרה רוצה ניצחון היסטורי על נתניה. קוגבניה עשוי לפתוח

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.10.19 - 08:31
תחילת כתבה

הפועל חדרה רוצה לעשות היסטוריה קטנה: הערב (שבת) היא תארח את מכבי נתניה, במטרה להשיג דבר שהיא לא השיגה כבר יותר מארבעה עשורים: ניצחון על היהלומים. מי שייעדר מהסגל של אורי גוטמן הוא הקשר ומלך השערים של הקבוצה, אליאל פרץ. ויסאם רבאח הסובל מדלקת במפשעה יעבור מבחן כשירות לפני המפגש ויקבל זריקה בתקווה להכשירו.

גוטמן התלבט במהלך השבוע בנוגע למערך עמו יפתח במשחק. לאחר שבמשחק נגד מכבי תל אביב פתח עם שלושה בלמים, מסתמן כי גם הערב ימשיך במערך דומה. אקס מכבי נתניה, דידייה קוגבנייה עשוי לקבל הזדמנות נוספת בהרכב לאחר שעד כה לא הרשים. למערך בו יפתח גוטמן יהיו השלכות בנוגע להצבתו של קוגבנייה.

גוטמן קיים אסיפת וידאו לקראת המשחק: "אל תתבלבלו, למרות שמכבי נתניה לא מככבת כמו בעונה שעברה היא עדיין קבוצה מצוינת עם סגל שחקנים רחב". בחדרה התעדכנו בדבר ההחלטה של סלובדן דראפיץ' ושי ברדה לגרוע מהסגל את רומן גולובארט ופאטוס בצ'יראיי, אך במועדון לא הסתנוורו: "בצ'יראי שחקן אדיר, אך יש לנתניה כלים התקפיים מרשימים. ההיעדרות שלו לא תשפיע".

לפני המשחק תקיים הקבוצה טקס להחלמתו של השוער, חביב אוחיון. אביו יגיע לאיצטדיון לבקשתו של המאמן. בדקה ה-55 אוהדי הקבוצה יבצעו מחווה דומה.

ההרכב המשוער: אוסטין אג'ידה; חגי גולדנברג, מנשה זלקה, ג'ונתן סיסה, ויסאם רבאח (ירין חסן), יהב גורפינקל; ג'ורג' פוצ'יבה, מוחמד אבו פאני, דידייה קוגבנייה (שגיא דרור); רועי זיקרי ולוסיו מרינאו.