"הגיע הזמן שיהיה לאביטן קצת מזל, היה עליו לחץ"

למרות חוסר ההתלהבות מהיכולת ("אנחנו לא מסתנוורים"), בהפועל ת"א נשמו לרווחה והעריפו מחמאות על המאמן, לאחר שהשיג ניצחון בכורה ("עדיף להיראות ככה ולנצח"). במועדון חוששים מהיעדרות ארוכה של בואטנג, קמארה יעמוד לוועדת משמעת פנימית

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  20.10.19 - 08:26
תחילת כתבה

הרבה מאוד זמן בהפועל ת"א לא ראו חיוכים כפי שראו אמש (שבת) אחרי הניצחון הדרמטי 1:2 על הפועל כפ"ס. זאב גרינברג, אחד מארבעת הבעלים שנכח באיצטדיון (איציק ושרון ניסנוב בחו"ל), ירד בסיום לאזור חדר ההלבשה, בירך את ניסו אביטן על ניצחון הבכורה וכך גם כל שחקן שעבר בדרכו. "בשעה טובה, "סוף סוף", ו"כל הכבוד" היו רק חלק מהסופרלטיבים שנאמרו לשחקנים ולצוות המקצועי וחזרו על עצמן כמו מנטרה.

אגב, איש המשק הוותיק של המועדון - אלי בואנו, כמעט חזה את הניצחון כשכתב ביום שישי על כדור המשחק "18.10, 2:0", כדי להעניק לקבוצה קצת מזל. משה בזק, שנמצא גם הוא שנים ארוכות במועדון, סיפר כי הקדיש את תפילותיו בבית הכנסת לניצחון אדום.
 
ונחזור למשחק. מי שקיבל את עיקר תשומת הלב הוא גיבור הניצחון, עומר דמארי, שכבש את שער הניצחון ושיחק 90 דקות, דווקא אחרי שלושה משחקים בהם ישב ביציע ולא היה בסגל. "הרגת אותנו עומר", אמר גרינברג לחלוץ בחצי הלצה. גם בחגיגות האדירות בחדר ההלבשה, שכללו מוסיקה בווליום גבוה, השחקנים שרו לדמארי את השיר שהאוהדים שרים לו בדרך כלל. גם אביטן שוחח עם דמארי בסיום ואמר לו "השער הזה מגיע לך אחרי הפציעה הארוכה שעברת".

במועדון הודו שהניצחון הגיע במשחק לא טוב, הם אמנם שלטו אבל לא היו מסוכנים יתר על המידה. "היו משחקים שנראנו יותר טוב והפסדנו, אז העיקר שניצחנו. הגיע הזמן שיהיה לנו גם קצת מזל ומגיע לניסו, שהיה עליו כל כך הרבה לחץ. בכל מקרה, אנחנו לא מסתנוורים מהניצחון, רחוק מזה", אמרו בחודורוב. אנשי המועדון גם הודו כי בכמה דקות הם עברו מתחושות דיכאון לשמחה גדולה, ועודדו את אנשי כפ"ס.

לעניין אחר. עמנואל בואטנג שנפצע והוחלף סובל מפציעה בברך, ככל הנראה מדובר בפגיעה במיניסקוס. הוא יעבור בדיקות על מנת לאבחן את חומרת הפגיעה, כשהחשש הוא להיעדרות ארוכה. השחקן דידה ביציאה מהמגרש ובהפועל הודו כי "זה לא נראה טוב". 

דמבה קמארה, שהגיע למשחק, יוזמן לוועדת משמעת בעקבות היעדרותו מהאימון בשישי. כפי שפורסם בערוץ הספורט, החלוץ ששהה עם נבחרת גינאה אמור היה להגיע לאימון המסכם, אך טען בפני אנשי המועדון כי התעכב בשל ענייני ויזה. בחודורוב יש כעס רב על העניין הזה וכאמור הוא יועמד לדין פנימי.