טום שלח ספג קללות וגידופים מאוהדי הפועל כפ"ס

המגן נעזר בצוות האבטחה על מנת לעזוב את אצטדיון בלומפילד. שלטים נגדו נתלו בלויטה

גיל לוין
גיל לוין  20.10.19 - 06:32
תחילת כתבה

אכזבה גדולה בהפועל כפר סבא לאחר שאיבדה אמש (שבת) יתרון חשוב מול הפועל תל אביב, שמנגד התאוששה ורשמה ניצחון ראשון העונה על חשבונה של העולה החדשה. "הפסדנו משחק שלא היינו צריכים להפסיד. חשבנו כמו קבוצת תחתית וזה לא מתאים לי", אמר המאמן אופיר חיים.

מי שעבר לילה לא פשוט במיוחד היה המגן הימני, טום שלח, שביצע מספר טעויות קריטיות במהלך המשחק שהובילו להפסד. בסיום הערב התמודד השחקן הצעיר עם סיטואציה קשה, כשספג מטר קללות וגידופים מאוהדי הקבוצה שהמתינו לו ביציאה. השחקן נעזר בצוות האבטחה על מנת לעזוב את האצטדיון.

בנוסף, הותקף השחקן בגידופים גם ברשתות החברתיות כשאוהדים איימו להחרים את משחקי הקבוצה אם ימשיך לשחק. במקביל, נראה שגם בצוות המקצועי לא מתכוונים להתעלם מהיכולת המאכזבת והמגן ייאלץ להרוויח מחדש את מקומו בהרכב.

אם לא די בכך, אז הקהל הכפר סבאי המשיך למחות גם הרבה אחרי שהסתיים המשחק בפוסט זועם: "אנו כעמותת אוהדים מודעים לכעס ומבינים אותו, אנו פונים למועדון ולמאמן בבקשה להעלות את ההרכב החזק ביותר בכל משחק. אנחנו בהחלט לא מתכוונים להיות עלה התאנה ואנו קודם כל הנציגים שלכם האוהדים, תהיו בטוחים שכל מה שאתם מרגישים מגיע לקברניטי המועדון. זכותכם להביע מחאה, אנו מקווים שהיא תהיה מכובדת וללא אלימות. נעביר את רחשי הקהל למועדון בתקווה שיבינו - בלי אוהדים אין קבוצה".

ולנושא אחר, שחקני הקבוצה הופתעו מהעובדה שדן עזריה צפה במשחק מהיציע, על אף שהיה כשיר להתמודדות. בצוות המקצועי הסבירו כי השחקן לא הראה מספיק מחויבות במהלך האימונים. "כולם צריכים לתת את הנשמה במהלך השבוע. השחקנים צריכים להבין שלאף אחד אין הנחות", הוסיפו.

אבל יש גם צד חיובי בו יעדיפו להתמקד בקבוצה, כשהמחמאות הגיעו לאדריאן רוצ'ט שממשיך להוות עוגן במרכז השדה של אופיר חיים. גם אביב סולומון, שמתגלה כאחד מהשחקנים הבולטים והדומיננטיים במועדון הירוק, זכה למחאות לאחר שכבש את שערו הראשון העונה. "תענוג לראות אותו, זאת הייתה התקפה נהדרת ושער שכולו כדורגל", אמרו בצוות המקצועי.