מרגש: ערב החג של חביב אוחיון בבית החולים

צפו: שוערה של חדרה, שמתאושש מניתוח, זכה לתמיכה מיוחדת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.10.19 - 22:05
תחילת כתבה

את ערב החג הזה חביב אוחיון לא ישכח לעולם. שוערה של הפועל חדרה שממשיך להתאושש מהניתוח שעבר בבית החולים, זכה הערב (ראשון) לביקור מיוחד. אוחיון הגיב לאנשים סביבו, הזיז את ידיו ולקח את ספר התורה שהובא אליו. את הביקור ארגנו שליח חב'"ד בביה"ח אסף הרופא, הרב מנדי בקרמן, ואנשיו.

הקבוצה עצמה רשמה אתמון היסטוריה פרטית כשניצחה לראשונה את מכבי נתניה בליגה הבכירה אחרי יותר מארבעה עשורים. הקבוצה של אורי גוטמן לא הבריקה, אך המאמן הכין אותה בצורה טובה ושחקניו הציגו משמעת טקטית בדרך ל-0:1.

הסיפור הגדול של הערב היה ללא ספק המחוות לשוער הפצוע, חביב אוחיון. אביו, מוטי הוזמן למשחק וישב בסמוך לספסל של חדרה והקהל המקומי דאג לתפאורה אדירה. בסיום המשחק הוא ירד לכר הדשא כדי לחגוג יחד עם אנשי האדומים תוך תשואות רמות מהקהל, ואמר לאוהדים: "חדרה זה הלב".

גוטמן הקדיש את הניצחון לשוער הפצוע: "הפועל חדרה זה לב גדול, הניצחון מוקדש לחביב". אנשי חדרה עלו למשחק עם חולצות לכבודו ומקפידים לפקוד את ביה"ח מדי יום.

מוטי אוחיון קיבל הבטחה מהשחקנים כי הם עולים למשחק נגד נתניה לנצח כדי להקדיש את הניצחון לחביב: "שחקני חדרה הקדישו לחביב את הניצחון, הם הבטיחו שינצחו. לפני המשחק הייתה הרגשה שגם אם חדרה הייתה פוגשת את ליברפול, היא הייתה מנצחת בזכות הרצון לשמח אותו.

חביב אוחיון עצמו התרגש מהמחווה ואמר: "תודה רבה על הכל. אוהב את כולם".