לראשונה העונה: עזוז יכלל בסגל בני יהודה

הבלם חזר מפציעה. אבוקסיס לפני חיפה: "דורש יותר מהשחקנים"

תומר לוי
תומר לוי  20.10.19 - 13:48
תחילת כתבה

בני יהודה נמצאת אמנם במקום השישי בליגה ועוד עם משחק חסר, אבל בתקופה הזאת היא קיוותה להיות מחוברת בהרבה. אחרי שספגו את הפסדם הראשון העונה בליגה (1:0 להפועל כפר סבא) הכתומים יחזרו מהפגרה היישר למשחק חוץ קשה מאוד בסמי עופר מול מכבי חיפה.

החלק האחורי של בני יהודה הוא ללא ספק נקודת האור שלה בעונה הנוכחית עם שלוש ספיגות בשבעה משחקים, המאזן השני בטיבו בליגה יחד עם הפועל באר שבע (מכבי תל אביב טרם ספגה). יוסי אבוקסיס יקבל חיזוק רציני במרכז ההגנה כשאיציק עזוז יחזור לסגל לראשונה העונה, אחרי שהחלים מהפציעה הממושכת בסוף העונה החולפת.

"העונה הזאת התחילה מוזר. פתחנו טוב, למרות שלא עשינו הכנה טובה, עכשיו יש קצת ירידה. אנחנו מנסים לתקן את זה, אנחנו עובדים קשה ומנסים לשפר הרבה דברים", טען אבוקסיס במסיבת העיתונאים לקראת המשחקי. "אולי צריך להחזיר את הבטחון לשחקנים, מרגיש שיש כאלה שאיבדו אותו. גם בתקופות פחות טובות אנחנו מנסים לצאת מזה יחד".

"ברגע שאתה מחליף הרבה שחקנים, צריך למצוא את האיזון. הבאנו מספר שחקנים, חלק סבלו מפציעות, אחרים הגיעו באיחור אז זה לוקח זמן מהרגיל", טען אבוקסיס. "לקחנו בחשבון שכשנחליף שחקנים בחלק הקדמי ייקח לנו זמן, זה לא הוקוס פוקוס וישר הכל מסתדר. מחפשים את הדרך להיראות טוב יותר".

"השחקנים שהיו פה עשו דברים יפים, אבל זה שייך להיסטוריה"., עדיין מוקדם לקבוע לאן העונה הולכת. יש קבוצות שנראות רע ופתאום מחברות שני ניצחונות והכל ורוד ויש אחרות שנראות טוב ומפסידות פעמיים והכל נראה שחור. רק לקראת סוף הסיבוב נראה לאן אנחנו הולכים. כל משחק הוא אינדיקציה בשבילי לראות שחקנים מתקדמים ושמראים יכולת, יש שחקנים שאני דורש מהם הרבה יותר. כמובן שמכבי חיפה בחוץ זה אחד המשחקים הקשים בליגה בכל שלב. תמיד המשחקים יהיו קשים. צריכים לראות איך אנחנו משתפרים".

הרכב משוער: אמיליוש זובאס; אבישי כהן, אליסון דוס סנטוס, אלבן פנישי, דן מורי, מתן בלטקסה; סגס תאמבי, איסמעילה סורו, מתייה ליואיץ'; עמית זנטי, מוחמד גאדיר.