חביב אוחיון החל בהליך השיקום בבית החולים

הרופאים יעריכו את מצב השוער. משפחתו מקווה שיחזור לעמוד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.10.19 - 16:08
תחילת כתבה

חביב אוחיון החל היום (חמישי) בשיקום בבית החולים תל השומר. שוער הפועל חדרה החל בתהליך לאחר שבועיים וחצי שכללו אשפוז בטיפול נמרץ ובמחלקה האורטופדית.

בזמן שאוחיון יחל בהליך השיקום, הרופאים יקבלו הערכת מצב בנוגע למצבו, לאחר הניתוח הקשה שעבר לאחר שאובחן כסובל משבר בחולייה הצווארית. בקרב משפחתו של אוחיון, קיימת תקווה שהשוער ישוב לעמוד על רגליו בקרוב.

כזכור, בתחילת החודש אוחיון נפצע במהלך אימון כוח שערך בחוף היום, ומאז נותח אושפז בבית החולים. במהלך התקופה, השוער שכה לביקורים רבים, בין השאר מחבריו בהפועל חדרה, מכבי תל אביב והנבחרת הצעירה, שהתפללו לרפואתו.

בתוך כך, ביום ראשון תתארח הפועל חדרה אצל סקציה נס ציונה ובקבוצה מתעסקים בעיקר בבריאותם של שחקני הסגל. במועדון שררה אכזבה עצומה מהעובדה שהבדיקה שעבר אליאל פרץ גילתה שהוא סובל מקרע מלא ברצועה הצידית של הברך. "הוא להט מפתיחת העונה", אמרו בקבוצה, והוסיפו: "אליאל היה בכושר הטוב בחייו. נקווה שיחלים במהרה".

מלבד פרץ, רשימת הפצועים של אורי גוטמן כוללת גם את ויסאם רבאח (דלקת במפשעה), ג'ונתן סיסה (מכה יבשה), מנשה זלקה ורועי זיקרי (רגישות במפשעה). רבאח, סיסה וזלקה חוזרים לאימונים מלאים בהדרגה וההערכה היא שיהיו כשירים עד יום ראשון.

זיקרי, לעומת זאת, גורם לדאגה רבה בצוות המקצועי. ייעשה ניסיון להכשירו למשחק ביום ראשון, שכן בחדרה לא ימהרו לוותר על החלוץ שמצוי בכושר מצוין מאז שהגיע מהפועל תל אביב.

במועדון מרוצים מכניסתו לכושר של המגן הימני, דיא לבאבידי, ששב לקבל דקות במשחקים האחרונים לאחר היעדרות של חצי שנה. לבאבידי היה ממצטייני העונה שעברה, ובמועדון ממתינים לתרומתו גם בעונה הקרובה.