דמארי וקמארה בחוד, בוזגלו לא תורגל

קשר הפועל ת"א יירד לספסל מול הפועל חיפה. אולהה נפרד מקבוצתו

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.10.19 - 12:14
תחילת כתבה

אחרי ניצחון הבכורה מול הפועל כפר סבא, בהפועל תל אביב מקווים לעלות על דרך המלך ולהשיג ניצחון שני ברציפות מחר (שבת) מול הפועל חיפה. שחקני הקבוצה העידו כי כבר במהלך המשחק מול כפ"ס, למרות שהיו בפיגור לא נשברו ולא נפלו מנטאלית וכי הניצחון החזיר להם מעט את הביטחון.

מבחינה מקצועית, עושה רושם שניסו אביטן יערוך מספר שינויים, בעיקר בחלק הקדמי. לצידו של עומר דמארי, כובש שער הניצחון שגילה יכולת טובה וימשיך לקבל את הקרדיט, צפוי לפתוח גם דמבה קמארה, שנופה מהסגל במשחק האחרון בשל עבירת משמעת. גם אור אינברום שלא נכלל בסגל במחזור האחרון בשל ענייני משמעת צפוי לחזור ישר ל-11.

לצד השלושה הללו, בחלק הקדמי תורגל גם פרנסיס קיימרה והמשמעות היא, שמאור בוזגלו ככל הנראה לא יכלל ב-11 של אביטן. ניר לקס יחליף את עמנואל בואטנג, שעבר ניתוח בברכו, ויעלה עם סטפן ספירבוסקי במרכז השדה.

לעניין אחר. מייקל אולהה נפרד מקבוצתו הוויאטנמית לקראת ההצטרפות הקרבה להפועל ת"א. "מודה לאנשי המועדון שתמיד עודדו אותי ובזכותם אני שחקן טוב יותר היום. תודה לאוהדים שתמיד תמכו ותודה לחבריי לקבוצה שאהבו אותי מהיום הראשון ולא נתנו לי הרגשה שאני זר", מסר.

הרכב משוער: יואב ג'ראפי; עידן כהן, איאד אבו עביד, רז שלמה, מרווין פירסמן; סטפן ספירובסקי, ניר לקס, פרנסיס קיירמה; אור אינברום, דמבה קמארה, עומר דמארי.