מעמדו של אביטן התערער. "לא ארים ידיים"

סדקים אצל בעלי הפועל ת"א לגבי המאמן, שמבחינתו לא מתכוון לשים את המפתחות. בוזגלו: "נראינו כמו ילדים שעלו לבוגרים"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  26.10.19 - 18:10
תחילת כתבה

שבוע אחרי שרשמה את ניצחון הבכורה שלה העונה - בכל המסגרות - הפועל תל אביב חזרה לקרקע המציאות בצורה כואבת במיוחד: האדומים של ניסו אביטן נראו רע מאוד והובסו 3:0 על ידי הפועל חיפה, זאת על אף ששיחקו ביתרון מספרי קרוב לשעה.

אז האם הפסד שכזה עשוי להוביל לזעזוע על הקווים? אם שואלים את אביטן עצמו, אז הדבר לא עומד על הפרק. ואולם, אם עד עכשיו כלל לא שקלו את המהלך, התבוסה בסמי עופר גרמה לסדקים אצל הבעלים של הפועל ת"א - ומעמדו של המאמן התערער.

"אין אצלי מחשבות על להרים ידיים", הבהיר אביטן בסיום והוסיף: "עם כל הכאב והאכזבה, ואני מבין את התסכול של האוהדים - אני מאמין שנמצא את הנוסחה. "התוצאות לא טובות, אני לא בורח מזה. ציפינו להתרומם אחרי הניצחון, אבל יש עכשיו שבוע של עבודה ונחפש פתרונות כדי לקחת את הקבוצה קדימה".

על היכולת של קבוצתו אמר מאמן הפועל ת"א: "ביצענו טעויות שלא מאפיינות שחקנים ברמה הזו. אבל אני לא מתכוון להפנות אצבע מאשימה כלפי אף שחקן, אנחנו קבוצה לטוב ולרע".

מאור בוזגלו, שעלה מהספסל ולא הצליח להביא שינוי, לא ניסה להסתתר מאחורי דברים כאלה או אחרים והודה: "אני מצטער בפני האוהדים, נראינו כמו ילדים שעלו עכשיו לבוגרים ומשחקים לראשונה, זה לא מתאים. אם אנחנו רוצים לשרוד בליגה, אסור לנו לספוג שערים קלים, ואנחנו חייבים להיות חצופים ולקחת נקודות בשיניים".

"כל מה שאגיד יישמע כמו תירוצים ואני לא אוהב תירוצים. המצב לא פשוט, אנחנו נראים רע, אבל כולנו באותה סירה", הוסיף הקשר הוותיק, שהגיע בקיץ על תקן שחקן מפתח, אבל עד כה לא מצליח להשפיע. "אנחנו חייבים להשתפר ולהרים את עצמנו. אין ספק שהסיטואציה מאוד לא פשוטה, שחקנים רבים חסרי ביטחון, יש לחץ ופחד וזה משפיע. האחריות שלנו השחקנים היא כמו של המאמן".