קובי רפואה: "התגעגעתי לרוץ על הקווים"

מאמן ק"ש אחרי ה-1:2 על רעננה: "הכי חשוב היה לנצח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.10.19 - 20:12
תחילת כתבה

בכורה נהדרת לקובי רפואה: עירוני קרית שמונה סיפקה סיבה ראשונה למאמן החדש לחייך, כשגברה הערב (שבת) 1:2 על הפועל רעננה, ברחה מהתחתית ודחקה את יריבתה אל מתחת לקו האדום. הקבוצה של איזי שרצקי, שנפרדה השבוע ממסאיי דגו, פסעה צעד ראשון לעבר דרך חדשה עם צמד של החלוץ האירי, קיליאן שרידן.

גם קובי רפואה, מאמן ק"ש הלחוץ כתמיד, הרשה לעצמו לשחרר אנחת רווחה. "הכי חשוב היה לנצח", הוא אמר בסיום המשחק, "היה פה לחץ, הקבוצה לא ניצחה המון זמן בתחתית". עם זאת, הוא מודע שלמרות הניצחון, הדברים עדיין אינם ורודים: "יש לי פה המון עבודה, אני רואה ויודע את זה. היו כמה דברים שניסינו לעשות בזמן הקצר, בעיקר ברמת המוראל והשיחות האישיות. אני שמח שזה הצליח, ומקווה לשפר את הדברים הפחות טובים. ללא ספק התגעגעתי לרוץ על הקווים".

מנגד, על פניו מאמן הפועל רעננהמנחם קורצקי, ניכרה האכזבה: "היינו צריכים לשמור על הנקודה שהיתה לנו ביד, אבל גם את זה לא הצלחנו לעשות. זה מאוד מאכזב. זו תקופה לא פשוטה עבורנו, נצטרך להישאר מאוחדים ולהוציא את הקבוצה מהמצב שלה". איך משפרים את המצב? "נצטרך להיות יותר מרוכזים, ולא לעשות טעויות כמו בשער הראשון. המשימה היא עלינו כבר מהמחזור הקרוב, נהיה חייבים לקחת נקודות".

למרות ההפסד, כנראה שמי שייזכר הכי הרבה מהמשחק יהיה עידן שמש. חלוץ רעננה, שהבקיע שער מרהיב במספרת, היה גאה בשער שלו, אבל גם נשאר על הקרקע באשר למצב הקבוצה: "אולי הבקעתי את שער העונה, אבל זה מבאס שלא הצלחנו גם לקחת נקודות. אנחנו מאוכזבים, ק"ש עברו אותנו בטבלה והמקום שלנו לא טוב. אני מקווה שבמשחקים הבאים נבקיע יותר". כמו כן, הוא תיאר גם את רגע הבקעת השער: "כשאני מכוון את עצמי למספרת, אני יודע שזה נכנס".