תורג'מן: "אסור לנו לספוג שערים כאלה"

ביקורת בנס ציונה על משחק ההגנה. אטו עשוי לרדת לספסל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.10.19 - 11:11

תגיות: שי אליאס

תחילת כתבה

בסקציה נס ציונה, שממוקמת במקום האחרון בטבלה עם 3 נקודות מ-8 משחקים, וללא שום ניצחון בליגה, מד הלחץ עולה, ואיתו מגיעה הביקורת של המאמן על שחקניו.

הצוות המקצועי של המועדון יצא מהמשחק האחרון נגד הפועל חדרה (2:2) ברגשות מעורבים, אמנם הקבוצה קטעה את רצף ההפסדים שלה, אך מנגד לא השיגה שלוש נקודות מול קבוצה ברמתה וכן ספגה שני שערים.

תורג'מן שוחח עם שחקניו השבוע וניסה להחדיר אופטימיות לקראת אשדוד בראשון: "ראיתי שיפור במשחק האחרון, לפרקים שיחקנו כדורגל טוב. אנחנו צריכים לדעת לנצח משחקים כאלה". יחד עם זאת, הוא בחר לבקר את החלק האחורי: "יש דברים שצריך לשפר בחלק ההגנתי, אסור לנו לספוג שערים כאלה".

ההגנה של נס ציונה היא החלשה בליגת העל עם 17 שערי חובה, זאת למרות שתורג'מן פותח כל משחק עם חמישה שחקני הגנה. המאמן מנסה למצוא פתרונות ולבצע שינויים בסגל כדי לשפר את ההגנה. במשחק האחרון היה זה פרנסיסקו דוטארי ששילם את המחיר וירד לספסל, ולקראת אשדוד בשבת, רומריק אטו עשוי גם הוא לאבד את מקומו.

אחד ממצטייני המשחק האחרון, שי אליאס התייחס למצב הקבוצה: ״במשחק האחרון הראנו שאנחנו מתחילים להתחבר ומתחילים לשחק את הכדורגל שלנו, על אף שמצפים ליותר מזה. אני לוקח מהמשחק הזה בעיקר את הדקות הטובות והיו הרבה כאלה״. לקראת אשדוד בראשון הקשר נשמע דרוך: ״מצפה לנו משחק סופר חשוב. אנחנו מתכוננים בכל הכוח, בטוחים ומאמינים בעצמנו שנביא שלוש נקודות״.