חדרה: גוטמן הזהיר מפני בלטקסה וגדיר

הקבוצה תארח את בני יהודה. לבאבידי יפתח לאחר כ-8 חודשים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  02.11.19 - 11:56
תחילת כתבה

אחרי שישה משחקים רצופים ללא הפסד, הפועל חדרה תארח הערב (18:30, שידור ישיר ב-5LIVE) את בני יהודה, שמצידה נמצאת בעיצומו של רצף שלילי - ארבעה משחקים ללא ניצחון. אורי גוטמן, מאמן חדרה, יתמודד לראשונה מול יוסי אבוקסיס, שלצידו עבד בשנים האחרונות.

לצד הרצון לשמור על הרצף החיובי, בחדרה רוצים לראות שיפור ביכולת ביחס למשחק האחרון נגד סקציה נס ציונה (2:2). גוטמן שוחח עם שחקניו על כך ואמר: "אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו ירידה ביכולת, כפי שקרה במשחק נגד נס ציונה. פתחנו טוב ואז הורדנו את הרגל מהגז".

מאמן הפועל חדרה כמובן מכיר היטב את שחקני בני יהודה ובמהלך האסיפות הטקטיות שם דגש על המגן השמאלי, מתן בלטקסה, שמרבה לתמוך בחלק ההתקפי וכן על מוחמד גדיר וכניסותיו לעומק. בתוך כך, מסתמן כי גוטמן יעלה הערב עם שלושה בלמים, כאשר חגי גולדנברג יוסט למרכז ההגנה ודיא לבאבידי יפתח כמגן ימני, שלו זו תהיה הופעה ראשונה בהרכב מאז 9 במארס. לבאבידי עבר ניתוח בקע ובשבועות האחרונים שב בהדרגה לכושר.

בהיעדרם של מנשה זלקה ואליאל פרץ הפצועים, מירב האחריות בקישור צפויה ליפול על ג'ורג' פוצ'יבה ומוחמד אבו פאני. במקביל, בהפועל חדרה מקווים כי רועי זיקרי יחזור להציג את היכולת שגילה במחזורים הראשונים של העונה. החלוץ צפוי לפתוח לצידו של לוסיו מרינאו.

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה; דיא לבאבידי, חגי גולדנברג, ג'ונתן סיסה, ויסאם רבאח, יהב גורפינקל; ג'ורג' פוצ'יבה, מוחמד אבו פאני, דידייה קוגבניה; רועי זיקרי, לוסיו מרינאו.