ספורי, קבהא ויוספי מחוץ לסגל הפועל ב"ש

הראשון מתח את שריר הארבע ראשי לפני נס ציונה. לוי ב-18

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.11.19 - 10:35
תחילת כתבה

בהפועל באר שבע החליטו לצאת כבר היום (שישי) לבית מלון בתל אביב, שם יתכוננו למשחק בשבת מול נועלת הטבלה סקציה נס ציונה. במועדון סיפרו כי המטרה היא שגם השחקנים יבינו שלא מדובר במשוכה פשוטה, על אף שעל הנייר מדובר במשחק נוח מול הקבוצה החלשה בליגת העל.

בכר החליט להוציא למשחק 20 שחקנים והפתיע עם הכללתו של גל לוי בסגל, במקומו של תומר יוספי. מרואן קבהא, שעדיין לא כשיר במאת האחוזים, ייעדר וכמוהו גם רמזי ספורי, שמתח את שריר הארבע ראשי. אור דדיה, שהתלבש בשבוע שעבר במשחק הניצחון על מכבי נתניה, ייצא גם כן מה-18. "המאבק של כל השחקנים כיום הוא לא רק על ההרכב, אלא גם על מקום בסגל", אמרו בב"ש.

בבאר שבע חוששים משאננות ויקיימו רק היום אסיפה מקצועית, אבל ברק בכר הזכיר לשחקנים את ההפסד במשחק אימון לאותה נס ציונה, ואת התיקו של העולה החדשה מול מ.ס אשדוד בחוץ, תוצאה דומה לזו שעשו האדומים מבירת הנגב מול הקבוצה של ג'קי בן זקן. "רק לנו יש מה להפסיד במשחק הזה", אמר אחד משחקני ב"ש, "חייבים לנצח ולצאת לפגרת השזרוע והנבחרת כשאנחנו לא רחוקים מדי מהמקום הראשון".

על פי האימונים האחרונים ועל אף שלא תורגל הרכב באופן רשמי, עושה רושם שבכר יערוך רק שינוי אחד, כשמיגל ויטור ישוב למרכז ההגנה על חשבונו של עמית ביטון. למרות שבאר שבע לא ספגה במשחק האחרון, מקומו של הפורטוגלי כל עוד הוא כשיר נראה מובטח.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס; בן ביטון, לואי טאהא, מיגל ויטור, אורן ביטון; עדן שמיר, נאור סבג, חנן ממן, ז'וסוואה; ניב זריהן, בן שהר.