אוהדי בית"ר הצביעו: וארן עדיף על אזולאי

פנאטיקוס: 87% קבעו. איזה שחקן מהיריבה כל קהל היה מצרף?

גל לפלר  01.12.19 - 16:55
תחילת כתבה

אפשר לפקפק ברמתו ואיכותו, אך בכל הקשור ליריבויות בין מועדונים ואוהדים, אין ספק שהכדורגל הישראלי ידע לייצר לא מעט כאלו לאורך ההיסטוריה. מפגשים שבלי קשר למצב הקבוצות בטבלה ייצרו עניין ודרמה, החל מהיציעים ועד הרמה בכר הדשא. כזה הוא המפגש הערב (ראשון) בין הפועל תל אביב לבית"ר ירושלים, יריבות היסטורית, ויש שיגידו אף תרבותית ופוליטית בין שתי הקבוצות שייפגשו לראשונה באיצטדיון בלומפילד המחודש.

אפליקציית פנאטיקוס, ליגת האוהדים של ישראל בשיתוף ערוץ הספורט, מביאה לכם את תשובות האוהדים החמות ביותר בנוגע לסוגיות המקצועיות לקראת המשחק – האם אוהדי בית"ר ירושלים מעדיפים את אנטוני וארן על פני שלומי אזולאי? את מי רוצים אוהדי הפועל ת"א בהרכב על חשבון מאור בוזגלו? וכמובן – איזה שחקן מהיריבה היה מחתים כל קהל?

רוצים גם להצטרף לפנאטיקוס, ליגת האוהדים של ישראל?
באנדרואיד לחצו כאן
באייפון לחצו כאן

ניר קלינגר אמנם חוזר מהפגרה אחרי ניצחון חוץ בקריית שמונה, אך גם עם לא מעט חיסורים מקצועיים לקראת המשחק הערב. מעבר לעומרי דמארי וסטפן ספירובסקי הפצועים, גם מאור בוזגלו שסובל ממחלת הנשיקה לא יעמוד לרשות המאמן נגד קבוצתם לשעבר. האוהדים האדומים התבקשו לבחור מי צריך לעלות ב-11 במקום הקשר לצידם של עמרי אלטמן ודמבה קמארה. התשובות לפניכם: קצת פחות ממחציתם (47%) בחרו באקס נוסף של הקבוצה מהבירה, אור אינברום, 24 אחוזים בחרו במוטי ברשצקי ו-18 אחוזים בפרנסיס קיירמה. 11 אחוזים נוספים בחרו באופציה אחרת.

בצד השני, הסוגייה הבוערת עבור אוהדי בית"ר ירושלים היא באשר לחלוץ המרכזי. שלומי אזולאי אמנם כבש שער במשחק האחרון נגד מכבי חיפה, אך רשם החמצה ענקית ובעיקר ספג לא מעט ביקורות מהקהל הירושלמי, אשר רובו המכריע (87 אחוזים) מעדיפים את אנטוני וארן בחוד ההתקפה. רק 13 אחוזים מאוהדי בית"ר ירושלים מסכימים עם רוני לוי באשר להצבתו של אזולאי בחוד.

בנוסף, נשאלו שני קהלי האוהדים איזה שחקן מהיריבה היו רוצים לצרף לקבוצתם, במה שיכול ללמד על העמדות בהם רוצים הקהלים להתחזק. נראה שאוהדי בית"ר ירושלים מרוצים בסך הכל מהחלק ההתקפי שלהם, כשרובם רוצים קודם כל חיזוק למרכז ההגנה בדמותו של אוראל דגני (38%), ולשער (יואב ג'רפי - 27%). אחריהם הגיעו בהתאמה עומרי אלטמן (23%) וכן אקס הקבוצה מאור בוזגלו (12%).

אוהדי הפועל תל אביב, שוודאי משוועים לרכש אפילו עוד יותר, מעוניינים דווקא בחיזוק למרכז המגרש. 42 אחוזים מהם בחרו בעלי מוחמד כשחקן בית"ר ירושלים שהיו רוצים בקבוצתם, בעוד 28 אחוזים מעדיפים את מיכאל אוחנה, על אף שטרם רשם דקות משחק בליגה העונה. אחריהם הגיעו לוי גארסיה (19%) וגדי קינדה עם 11%.