רוני לוי: מקווה שחוגג יענה לדרישות שלנו

מאמן בית"ר חושב על חיזוק. על המשחק: "התגוננו לא טוב. יודע שיש הרבה מה לשפר, אבל שמח מאוד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.12.19 - 22:43
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים יצאה לפגרה עם טעם מריר מאוד בפה, וחזרה ממנה עם הטעם הכי מתוק שיכול להיות מבחינתה -אפילו אם היכולת הייתה רחוקה מלהיות מרשימה. הקבוצה מהבירה ניצחה 0:1 בבלומפילד את היריבה המושבעת, הפועל תל אביב, והתאוששה מההפסד למכבי חיפה.

בעוד עבור האוהדים מדובר בניצחון מתוק מאוד, רוני לוי יודע כי הקבוצה שלו צריכה להשתפר. ובהתחשב בעובדה כי בקרוב ייפתח שוב חלון ההעברות - האפשרות גם מוחשית. אז האם זה יקרה? "אני מקווה שמשה חוגג יענה לדרישות שלנו ונביא את מה שצריך, כי אני חושב שצריך עוד שחקן לקבוצה", הבהיר מאמן הירושלמים את עמדתו.

על המשחק עצמו בבלומפילד אמר לוי: "התחלנו טוב, הגיע לנו לעלות ליתרון, אבל היינו חייבים להגדיל אותו. בחצי השני ירדנו יותר מדי אחורה, הורדנו הילוך והתגוננו בצורה לא טובה. בכל מקרה, זה ניצחון חשוב אחרי ההפסד במשחק הקודם, ובמיוחד לאור היוקרה שיש מול הפועל ת"א. אני יודע שיש הרבה מה לשפר, אבל אני שמח מאוד".

על פרדי פלומן, שכבש שער בכורה העונה, אמר המאמן: "הוא היה פצוע בשני המחזורים האחרונים ולא עמד לרשותנו. הוא עשה הכנה נהדרת לעונה, אבל ירדה לו קצת המוטיבציה כשדברים לא הלכו כפי שהוא רוצה. הוא רצה לעשות מה שהוא רוצה, אבל הסברנו לו שזו לא הדרך, והערב ראינו שהוא יכול להיות גם בעל יכולות אישיות גבוהות וגם למען הקבוצה. אני שמח בשבילו".

"זה לא עוד ניצחון. אני פה רק שנה, אבל כבר הבנתי את המשמעות של היריבות הזאת. אנחנו שמחים בשביל הקהל", סיכם גדי קינדה.