לא רק ורנש: גם גל פורת שוחרר מכפר סבא

אחרי שסיכם עם ההונגרי על עזיבה, שום "נפטר" משחקן נוסף

גיל לוין
גיל לוין  04.12.19 - 14:02
תחילת כתבה

רוחות של שינוי לקראת ינואר בהפועל כפר סבא. לאחר משא ומתן ארוך מול השחקן ההונגרי, ריצ'ארד ורנש, הצליח יצחק שום סוף כל סוף להגיע עמו לסיכום לפיו השחקן יעזוב למולדתו כבר בימים הקרובים עבור פיצוי ויפנה את מקומו עבור שחקן זר אחר.

מזה תקופה ארוכה שורנש לא מצליח להשתלב בשורות העולה החדשה, כאשר כבר אחרי שבועות בודדים מרגע הגעתו לישראל שקלו בשרון להיפרד ממנו, אך קיוו שמדובר בקשיי התאקלמות בלבד ונתנו לו הזדמנות נוספת להוכיח עצמו עד ינואר. אלא שכאמור, השחקן לא הצליח לספק את הסחורה.

הקשר נחשב לאחד המשתכרים הגבוהים בשרון וסכום הפיצוי שסוכם בינו ובין המועדון עומד על כ-60 אלף שקלים - שכר בשווי חודשיים. אבל ורנש לא לבד, שעות ספורות אחרי שסיכמו עם ההונגרי, בכפ"ס הגיעו לסיכום גם עם המגן הימני, גל פורת, שייקבל כפיצוי שלוש משכורות ו-70% ממענק העליה לליגת העל. גם מול הקשר, עומר צלישר, ממשיכים המגעים, שכן בימים אלו הוא מתאמן בצד כמנודה.

בכפר סבא יצאו מתוסכלים מה-1:0 מול הפועל באר שבע, אמש (שלישי) באצטדיון המושבה, כשהם רושמים משחק נוסף ללא שערים ומעצימים סטטיסטיקה מטרידה, שמספרת שבתוך שישה משחקים, כבשה הקבוצה שער אחד בלבד ואפילו הוא הגיע מתוך חוליית ההגנה, מרגלו של המגן השמאלי אביב סולומון.

סולומון, שהגיע בקיץ ממ.ס אשדוד והפך לאחד השחקנים הבולטים בשרון, ניסה לתאר את התחושות לאחר 510 דקות משחק ללא שער: "אנחנו מאוד מאוכזבים מהתוצאות האחרונות" סיפר המגן, "אנחנו מתכוננים כל שבוע להבקיע ועובדים קשה, נותנים הכל ולפעמים חסר הגרוש לשקל כדי שייכנס" סיפר.

בשבת הקרובה, תפגוש הקבוצה של אופיר חיים את נועלת הטבלה, הפועל רעננה, לדרבי שרוני. "חד משמעית חייבים לנצח את המשחק בשבת ואני סומך בעיניים עצומות על אופיר", אמר סולומון. "חשוב שהקהל דווקא עכשיו יבוא ויתמוך בנו, אנחנו צריכים אותו. אני מאמין שאנחנו ננצח".