צלם הפועל ספג אבוקה בראשו ופונה לבי"ח

צפו: אוהדי האדומים ומכבי הדליקו פירוטכניקה בתחילת הדרבי. אחת שנזרקה מהיציע הצהוב פגעה באיש צוות של היריבה העירונית. המשטרה עצרה 13 אוהדים

תומר לוי ושירי אלג'ם  04.12.19 - 20:23

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

שלוש שנים וחצי חיכו הפועל ומכבי תל אביב לחוות דרבי בבלומפילד, אבל את הפתיחה של הראשון באצטדיון המחודש הערב (רביעי) הן ירצו לשכוח. האוהדים האדומים והצהובים הדליקו אבוקות ביציעים, כיסאות בשער חמש הוצתו והמשחק נעצר לחמש הדקות הראשונות שלו. אם זה לא מספיק, צלם הפועל ת"א ספג אבוקה בראשו ופונה לבית החולים.

אז מה קרה? מיד עם שריקת הפתיחה של הדרבי התל אביבי, אוהדי הפועל ת"א הדליקו כארבע אבוקות ביציעי שער חמש ורימון הושלך לכר הדשא. לאחר כשתי דקות, אש הוצתה ביציעים, עשן סמיך מילא את האוויר וחלק מהקהל האדום ברח מחוץ לשער חמש.

גם אוהדי מכבי ת"א לא נשארו חייבים והדליקו מספר אבוקות ואחת מהן פגעה בראשו של צלם הפועל ת"א, שדימם, קיבל טיפול ופונה עד מהרה לבית החולים. מכבי ת"א השיגה 0:3 מרשים, אבל כמה חבל שכך נפתחה ההתמודדות הפיקנטית הזו.

מהפועל ת"א נמסר: "שמוליק עובר כרגע סדרת בדיקות באסף הרופא לאחר שנחבל ודימם מראשו. אנו מקווים ומאמינים שגורמי אכיפת החוק ימצאו את זורק הרימון וימצו עמו את הדין.

המשטרה הודיעה שבסיום המשחק היא עיכבה לחקירה 13 אוהדים בגין התפרעות והפרת הסדר, ניסיון להכניס אבוקות ואמצעים פירוטכניים, ונדזליזם ומעורבות בקטטה וכן כאלו שנתפסו כשברשותם סמים. בהודעה המשטרה נכתב: "בשל התפרעות האוהדים בפאתי האצטדיון בעת היציאה ומשלא נשמעו להנחיות המאבטחים והפרו את הסדר, היה צורך בהתערבות המשטרה לפיזור ההתקהלות ועל מנת לאפשר יציאתם הבטוחה של האוהדים".