כפ"ס מחפשת חיזוק: ניקו אולסק מועמד

הקשר לא בתכניות של נתניה, וצפוי להשתחרר ללא תמורה

גיל לוין
גיל לוין  05.12.19 - 11:51
תחילת כתבה

אחרי ההפסד להפועל ב"ש ולא פחות מ-510 דקות ללא שער זכות, בהפועל כפר סבא כבר הבינו כי אין מנוס מחיזוק משמעותי בינואר. בהנהלת המועדון מבינים כי מעבר לחסרונה של ה"רגל המסיימת", הקבוצה מתקשה להגיע למצבים ולכן תקווה לחיזוק התקפי, כשהיא תרה בימים אלו אחר קשר וחלוץ.

אחד השמות שהוזכרו כמועמדים למועדון הירוק מהשרון, הוא קשרה הישראלי-ארגנטיני של מכבי נתניה, ניקו אולסק. השחקן בן ה-28 קיבל בשבוע האחרון הודעה כי אינו בתכניות המקצועיות של היהלומים והוא צפוי להשתחרר מהמועדון ללא תמורה. השחקן ישקול את ההצעות שלו מליגת העל, כשהוא במקביל בודק אופציות לעבור לשחק בארה"ב.

כמו כן, לאחר ששוחררו הקשר ההונגרי ריצ'ארד ורנש והמגן הימני גל פורת, במועדון לא מצליחים להגיע לסיכום מול עומר צלישר. כזכור, הקשר אוחז בחוזה הגבוה ביותר במועדון הקרוב לחצי מיליון שקל וכבר קיבל הודעה בקיץ האחרון כי הוא לא עומד עם תכניותיו של אופיר חיים. בינתיים צלישר מסרב להגיע לסיכום מול המועדון ויישאר לפחות עד ינואר, כשיקווה לקבל הצעות אטרקטיביות.

בתוך כך לאחר ההפסד המאכזב 1:0 להפועל ב"ש, בשרון מקווים להתאושש בשבת הקרובה, כשיפגשו את נועלת הטבלה, הפועל רעננה באצטדיון המושבה. הקבוצה מהשרון אמנם סובלת מבצורת התקפית חמורה, כשכבר למעלה מחודש ימים לא הצליחה למצוא את השער, אבל תנסה להתנחם מבשורות טובות מכיוון חוליית ההגנה.

כזכור, אחד משחקני המפתח בסגל של חיים, סודיק אטנדה, נפצע עוד טרם הפגרה, כשהוא סובל מקרע במפשעה. מאז ניסה השחקן לשוב לאימונים, אך מצבו החמיר. כעת, מקבל המאמן בשורות טובות מהצוות הרפואי לאחר שהבלם מתאושש ומסתמן כי יהיה כשיר לקראת המפגש החשוב.