חגיגות מאופקות בק"ש: "היכולת לא תספיק"

הקבוצה עלתה מעל לקו. רפואה זכה למחמאות על שיתוף הצעירים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.12.19 - 10:48
תחילת כתבה

נושמת לרווחה. עירוני קרית שמונה עלתה מעל לקו האדום עם סגירת הסיבוב הראשון, בזכות 0:1 דרמטי על סקציה נס ציונה - משחק שבו שברה כמה רצפים שליליים. הקבוצה של קובי רפואה ניצחה אחרי ארבעה הפסדים רצופים, וקטעה בצורת של 400 דקות ללא שער זכות.

בעוד בקריה לקחו את הניצחון בשתי ידיים, היכולת החלשה העיבה במעט על החגיגות. "היכולת הזו לא תספיק לנו בהמשך, אבל הניצחון מעניק לנו אוויר", אמרו במועדון. ג'יימס אדניי, שקיבל הזדמנות מרפואה, כבש את שער הניצחון והקפיץ את מניותיו במועדון, שיתף בתחושותיו: "חיכינו הרבה מאוד זמן לניצחון הזה, אנחנו מחייכים ושמחים על הניצחון. זו רק ההתחלה, אנחנו רוצים להיות טובים גם במשחקים הבאים".

במועדון החמיאו לקובי רפואה על שיתוף הצעירים, כאשר בהרכב אמש היו שישה שגילם מתחת ל-23 ומתוכם שניים בני 19. "קובי לא מפחד לקחת סיכונים ומוציא מהצעירים את המקסימום", אמרו בק"ש. מעל כולם בלט הבלם אורי דהן, שחגג יום הולדת 20 ולקראת הסיום הציל כדור מקו השער. תחת רפואה רשם דהאן את הופעו הראשונה בליגת העל, בשבוע שעבר.

בלם אחר, הברזילאי מרכוס דיניז, נפצע בשריר הירך האחורי וחומרת הפציעה תתברר לאחר שייבדק. בכל אופן, רפואה העניק לשחקניו יומיים מנוחה, בעקבות לוח הזמנים הצפוף שקדם לשבוע הנוכחי. במחזור הבא תנסה ק"ש לחבר שני ניצחונות ברצף, לראשונה העונה, כשתארח את בני יהודה.