"לא התעסקתי בהצעה ממכבי, הראש שלי בק"ש"

הקפטן נחמיאס ל"5 באוויר": "בהחלט חוששים מירידת ליגה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.12.19 - 16:52
"רצינו לעצור את כדור השלג". נחמיאס (צילום: אנצ'ו גוש, סוכנות ג'יני)
"רצינו לעצור את כדור השלג". נחמיאס (צילום: אנצ'ו גוש, סוכנות ג'יני)
תחילת כתבה

אחרי תקופה ארוכה ולחוצה, בקרית שמונה סוף סוף יכולים לנשום לרווחה. ק"ש ניצחה 0:1 את סקציה נס ציונה בליגה, שברה בצורת של 400 דקות ללא כיבוש, ויצאה מהמקום האחרון. לאחר המשחק, המאמן קובי רפואה העניק לשחקניו יומיים של מנוחה. מי שניצל את ההזדמנות כדי לדבר, היה קפטן הקבוצה, עידן נחמיאס, שאמר בראיון ל"5 באוויר": "רצינו מאוד לעצור את כדור השלג, ואני מקווה שנהיה יותר מאוזנים. כיף סוף סוף לנצח, אחרי ארבעה הפסדים. קובי (רפואה) מאמן התקפי".

לגבי השינויים שביצע המאמן החדש (יחסית) בקבוצה, הוא התייחס בעיקר למצב ההגנה: "ייצבנו את החלק האחורי, שיפרנו את הלחימה של כולם, כל השחקנים הפנימו את המצב ונותנים הכל. המחויבות השתנתה". האם קרית שמונה יכולה לרדת? "אנחנו בהחלט חוששים מזה. היינו במקום האחרון לפני המשחק מול נס ציונה. לא נעים להפסיד פעם אחר פעם, זה בהחלט מתסכל. היו קבוצות שהיו נשברות, אצלנו זה לא קורה".

העונה נחמיאס סובל מירידה ביכולת וזאת לאחר קיץ שזכה להצעה מהאלופה, מכבי תל אביב: "אני מתאמן הכי טוב שאני יכול, יש פעמים שפחות הולך. אני חושב שהצלחתי לאזן את עצמי ואני מקווה להתקדם. ניסיתי לא להתעסק בהצעה ממכבי תל אביב, העדפתי שהראש שלי יהיה בק"ש. אני קפטן בן 22 במועדון בליגת העל, העונה הזאת היא מחשלת. המטרה של כל שחקן להגיע לקבוצה גדולה יותר. אני במועדון בלי קהל וללא לחץ". על חלקו של הבעלים, איזי שרצקי בניהול המועדון: "כולם רוצים שאיזי יהיה חלק, זה המפעל חיים שלו, ורוצים שיהנה ולא יסבול. מקווה שדברים ישתנו, זה מבאס".