אוגנדי וגנאי: השחקנים בהם כפ"ס מתעניינת

קיזיטו וקאריקארי עשויים לחזק את הקבוצה עם פתיחת החלון

גיל לוין
גיל לוין  16.12.19 - 09:09

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בהפועל כפר סבא עדיין חוגגים את הניצחון המתוק 0:2 על הפועל חיפה בשבת האחרונה, ולאחר שזכו ליום חופש כצ'ופר ישובו היום (שני) שחקניו של אופיר חיים אל שגרת האימונים לקראת משחק הגביע בחמישי הקרוב נגד הפועל כפר קאסם, אותה הם מכירים היטב עוד מהליגה הלאומית.

במקביל, במועדון ממשיכים בהכנות לקראת חלון ההעברות של ינואר שמתקרב בצעדי ענק והחיפושים אחר החיזוק ההתקפי לסגל בשיאם. במקביל למאמצים לצרף את אידון חסני האלבני, לערוץ הספורט נודע כי בשרון מביעים עניין בשני שחקנים אפריקאיים, המסווגים כחלוצי מטרה, אך מסוגלים לשחק ככנפיים גם בימין וגם בשמאל.

הראשון שעלה על שולחנו של יצחק שום הוא השחקן האוגנדי, לוואגה קיזיטו, חלוצה של פוליטכניקה יאשי, מליגת העל הרומנית. קיזיטו שבילה את העונה החולפת בהשאלה אצל שחטאר קאראגנדי מקזחסטן, כבש עבורה 5 שערים והוסיף בישול אחד ב-24 הופעות, וצפוי לסיים את השאלתו בינואר הקרוב.

החלוץ השני הוא הגנאי, קוואמי קאריקארי, בן ה-27, שמתנשא לגובה של כ-190 סנטימטרים. השחקן הספיק לעבור בחייו לא מעט מועדונים, כששיחק בין היתר בא.י.ק סולנה השוודית ובאל-ערבי מקטאר. בקיץ האחרון עבר בהעברה חופשית מהמועדון האזרבייג'ני, נפטצ'י באקו, לדינמו טביליסי הגאורגית בה חתם לשנה וכבש עבורה עד כה שני שערים ב-8 הופעות.