"מכבי? חיפה יכולה להתמודד עם כל קבוצה"

הקאמבק, המחשבות על עזיבה והיריבות עם האלופה. סלליך מסכם

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.12.19 - 23:50
תחילת כתבה

אחרי תשעה חודשים בחוץ, תקופה לא מבוטלת של טיפולים ובעיקר אחרי שכבר כמעט נשכח לגמרי מנוף הכדורגל הישראלי - סינטיהו סלליך חזר ובגדול. קשר מכבי חיפה עלה הערב (שלישי) כמחליף בדרבי, היה מעורב בכל שלושת השערים של הירוקים ולמעשה, היה האקס פקטור של מרקו בלבול.

"הרגשה עילאית וכיפית", תיאר הקשר את התחושות. "זה כיף גדול, אני שמח שנכנסתי ועזרתי לקבוצה להישאר במומנטום חיובי. הטיפולים היו קשים בעיקר מבחינה מנטלית, אבל אני שמח שיצאתי מזה בדיוק כשהקבוצה הייתה במומנטום טוב. היה לי קל להשתלב. עכשיו? עכשיו אנחנו במומנטום אדיר".

"לא חשבתי על הבישול לפני שנכנסתי", הודה סלליך. "חשבתי שאולי אכנס לקראת הסוף כדי לנסות ולעזור, אבל לשחק בדרבי אחרי כל כך הרבה זמן שלא ניצחנו ולשמור על חיפה ירוקה - זה מושלם. מכבי ת"א? אנחנו יכולים להתמודד מול קבוצה, זה מה שיפה בנו השנה. אנחנו באים לשחק, נותנים את הטון, מציגים כדורגל איכותי ואוספים שלוש נקודות אחרי שלוש נקודות. חיפה צריכה לבוא לכל משחק עם מטרה אחת: לנצח". 

לסיכום, התייחס הקשר לחלון ההעברות שמתקרב בצעדי ענק: "מעולם לא היה דיבור על עזיבה, מצידי או מצידה של חיפה. אני מרגיש פה בבית, אני מקבל את כל התנאים האפשריים. היה לי ברור שאחזור לאט לאט".