ריף מסיקה עשוי להצטרף לחדרה כבר בינואר

באום אל פאחם רותחים על הקשר. גורפינקל בספק להפועל חיפה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  03.01.20 - 07:20
תחילת כתבה

הפועל חדרה רשמה את אחד המהלכים המעניינים שנעשו עד כה בחלון ההעברות (שבאופן רשמי ייפתח רק בשבוע הבא), כאשר החתימה את קשרה של הפועל אום אל פאחם, ריף מסיקה, לעונה הבאה. עם זאת ובעקבות ריקושטים מקבוצתו הנוכחית, ייתכן שהשחקן יעשה את המעבר בכל זאת כבר בחלון הנוכחי.

מסיקה, שמסיים את חוזהו בסיום העונה, רשאי היה לנהל משא ומתן עם כל קבוצה החל בינואר. למרות זאת, המהלך שלו התקבל בצורה קשה בקרב אנשי אום אל פאחם, והמשך דרכו בקבוצה מוטל בספק גדול. בנוסף, השחקן "זכה" להודעות נאצה ברשתות החברתיות מצד אוהדים. מסיקה הגיע לאום אל פאחם כשזו עוד הייתה בליגה א' ונחשב עד לא מזמן לאחד מבכירי שחקניה ואהובי הקהל.

במקביל, נערכים בחדרה למשחק נגד הפועל חיפה בשבת, ממנו ייעדרו ג'ורג' פוצ'יבה ואליאל פרץ הפצועים. בנוסף, יהב גורפינקל נמצא בספק. חגי גולדנברג עשוי לפתוח, כמו גם ג'ונתן סיסה, שעשוי לשוב להרכב לאחר תקופה ארוכה של היעדרות בשל פציעה. מוחמד אבו פאני יהיה כשיר גם כן.

שרון מימר דרוך לקראת ההתמודדות מול הפועל חיפה: "מדובר במשחק נגד קבוצה מהשישייה הראשונה עם שחקנים מצוינים שתגיע כמו חיה פצועה. אני בטוח שיהיה משחק קשה מאוד לשני הצדדים. מקווה שנמשיך עם ההתקדמות שלנו וגם נדע לשפר את היכולת שלנו מהמשחק האחרון, ונחזור למסלול הניצחונות".

ויסאם רבאח הוסיף: "אנחנו מבינים מצוין את חשיבות המשחק. נגד רעננה היה לנו משחק טוב והיה חסר לנו המזל כדי לצאת עם שלוש נקודות. אני מאוד מקווה שבשבת ניראה לא פחות טוב וגם נדע לנצח. לאט לאט הפצועים שלנו חוזרים והסגל מלא יותר, וגם לזה יש משמעות. הפועל חיפה אומנם מגיעה אחרי שלושה הפסדים, אבל היא קבוצה מצוינת וצפוי משחק קשה מאוד".

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה; דיא לבאבידי, ג'ונתן סיסה (ירין חסן), ויסאם רבאח, יהב גורפינקל (חגי גולדנברג), סולומון דניאל; גלעד אברמוב, מוחמד אבו פאני, דידייה קוגבנייה; רועי זיקרי, לוסיו מרינאו.